rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
RTS želi da se provodi po Evropi i vodi xy osoba koje u opšte nisu potrebne ali eto vode ih da im dupe vidi put, možda im sledeće godine ZG ne bude toliko “zanimnjiv” pa im ostane više para za nastup. l
 
Bilo bi dobro da manje mračite. Dovoljno je bilo depresije. Strpite se do večeras, pa šta bude biće. Da je moglo biti bolje, jeste, opet sinoćnja proba je bila i bolja od popodnevne što se tiče "magije nastupa", nedostaje više krupnih kadrova kako bi se ljudi povezali više sa atmosferom, ali šta da se radi, mi verovatno i više nalazimo mane nego što će prosečni gledalac. Ponešto jeste popravljeno, ali sitno. Sad da li je to vizija našeg tima, ili je drugi eksterni faktor u pitanju, odnosno do organizatora, manje i bitno za gledaoce. Ko može da glasa za Srbiju iz inostranstva, neka glasa i pruži podršku.​
 
Oni moraju da angazuju stranog reditelja i da za to daju pare, ovo ovako vise ne ide.

Nesposobni su i nestrucni i nadati se necem boljem u narednim godinama je suludo.
Ma treba nam normalan šef delegacije za početak, ja se ne sprdam ali Konstrakta bi bila idealna, razume se dosta a i zna da zahteva određene stvari.
 
Bilo bi dobro da manje mračite. Dovoljno je bilo depresije. Strpite se do večeras, pa šta bude biće. Da je moglo biti bolje, jeste, opet sinoćnja proba je bila i bolja od popodnevne što se tiče "magije nastupa", nedostaje više krupnih kadrova kako bi se ljudi povezali više sa atmosferom, ali šta da se radi, mi verovatno i više nalazimo mane nego što će prosečni gledalac. Ponešto jeste popravljeno, ali sitno. Sad da li je to vizija našeg tima, ili je drugi eksterni faktor u pitanju, odnosno do organizatora, manje i bitno za gledaoce. Ko može da glasa za Srbiju iz inostranstva, neka glasa i pruži podršku.​
Ma ne želim da se stalno tešimo sa nekim nebulozama "To ne vidi prosečan gledalac". Ljudi nisu odradili svoj posao kako treba, od kadriranja, promocije, kostima, šminke....
 
Stvarno pokušavam da budem odmeren u komentarisanju jer ni ja ne volim da ljudi koji se ne razumeju u moj posao komentarišu isti, ali samo mi nije jasno kako RTS dobije stand-in u aprilu, pogledaju snimak gde je 85% nastupa snimanje mraka iz daljine i kao wow, to mi je super. Make it make sense.
Ma hajde stand-in, ali toliko ljudi sedi u toj sobi u kojoj gledaju snimak i kada jos uvek moze da se ispravi nista se ne uradi. Tolika delegacija i nista…. Niko nista ne vidi i sve je super.
Nisam videla nastup ali verujem onome sto ste vi ostali videli.
 
Ma ja msm da oni lazu i da salju ikakve indikacije.

RTS srecan sto nije pod sankcijama EBU-a i samo klimaju glavom lol
 
Opet je forum dopustio da ga dve-tri osobe uvede u stanje kolektivne shizofrenije kao i sva 3 dana u prePZE sezoni. I da stoji tri minuta i ćuti, opet je naša, mi smo je birali i treba da je podržimo.

Ja ću se držati pretpostavke da su zaista dali sve od sebe, jer se vidi da su iznervirani, a Teyi posebno svaka čast jer se profesionalno drži u situaciji gde joj je nedelju dana možda čak i život ugrožen, usled situacije u Malmeu.

I nije RTS idealni nacionalni emiter, ali opet iz godine u godinu napredujemo kako na domaćem terenu, tako i scenski na ESC. Imamo još dug put dok dostignemo nivo nekih drugih zemaja, ali se napredak vidi.
 
Ja se samo bojim da cemo mi lepo da flopnemo i u polufinalu sa jedne strane, sa druge nadao bih se da bi to bio wake up call RTS-u, sa trece nisam siguran da bi to ista promenilo
 
Spojlovali mi Rusi, slučajno sam kliknuo.
Ja sam u fazonu dok ne vidim sopstvenim očima, ne verujem, ali ti svakako imaš kredibilitet. Ako je tako, žalosno je što je upropašćen ogroman potencijal, što imamo vrhunskog umetnika a nesposobnu delegaciju. Ne znam šta bih rekao, eto držala me nada do poslednjeg momenta, ali ako ti kažeš da tako stoje stvari onda je to to. Ali ajde da sačekamo još malo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top