rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ja je podrzavam i dalje naravno, i mislim da je ovo nas najlepsi nastup ikada. Samo ocigledno lose snimljen. Devojka im dala ceo paket, nisu morali prstom da mrdnu i osmisljavaju bilo sta. Jedan jedini zadatak su imali samo.
 
Opet je forum dopustio da ga dve-tri osobe uvede u stanje kolektivne shizofrenije kao i sva 3 dana u prePZE sezoni. I da stoji tri minuta i ćuti, opet je naša, mi smo je birali i treba da je podržimo.
Podrška nije lažno hvalisanje i ubeđivanje na silu da je sve u redu, kako smo najbolji, kako je sve divno i čarobno. Podrška je i realno sagledavanje stvari, konstruktivna kritika i da se ukaže na menjanje stvari koje ne štimaju. I sad kao ispada da mi ne dajemo podršku jer smo razočarani nastupom i ne želimo da se pravimo da je sve u savršenom redu, pa svašta...
 
Meni je zaista krivo ako je nastup teški očaj, ali želim Teyin prolazak u finale mnogo više nego za bilo kojeg našeg predstavnika (pogotovo radi raznih komnetara koje dobija na društvenim mrežama). Dok s druge strane, ako prođe kao što su ovde neki rekli RTS to ima da gleda kao OGROMAN uspeh i apsolutno ništa neće naučiti, kažem radi Teye ne želim da se na njoj slome koplja pa da nauče “lekciju” ali radi RTS-a vrlo da.
 
Pisaću RTS-u kad se stiša pomama oko ESC i tražiću detaljan uvid u potrošnju za učešće ove godine, jako me zanima šta je ko radio od članova delegacije i u kom su svojstvu otišli tamo u tolikom broju. Kapiram da je moje pravo da znam sve™ kao njihov pretplatnik + su državna firma na papiru.
 
Pisaću RTS-u kad se stiša pomama oko ESC i tražiću detaljan uvid u potrošnju za učešće ove godine, jako me zanima šta je ko radio od članova delegacije i u kom su svojstvu otišli tamo u tolikom broju. Kapiram da je moje pravo da znam sve™ kao njihov pretplatnik + su državna firma na papiru.
Branislav Klanšček - heroj a ne zločinac lol
 
Razlog više na sve nabrojeno da Teya mora proći jest i činjenica da se u suprotnom neće moći disati od Breskvinih fanova i općenito hejtera svega što nije frula i harmonika. Kakvo bi to likovanje bilo, jezivost.
 
Bas mi je zao Teodore ako sve na kraju ispadne tako traljavo. Ali hajde da vidimo veceras sta ce da bude.
 
Podrška nikada nije bila u pitanju, Teya je ima u svakom slučaju. Ako je neko zaslužio, onda je to ona. Devojka dala kompletan paket, ako nisu bili u stanju da poboljšaju nastup, mogli su da ga jednostavno iskopiraju. Ne znam stvarno zašto je toliko pošlo naopako, meni je žao isključivo nje, njenog talenta i na kraju svih nas koji smo verovali u ovo od početka.
 
Nije teski ocaj nego teski prosek. Pocetak je super posle se raspadne sve.
 
Podrška nije lažno hvalisanje i ubeđivanje na silu da je sve u redu, kako smo najbolji, kako je sve divno i čarobno. Podrška je i realno sagledavanje stvari, konstruktivna kritika i da se ukaže na menjanje stvari koje ne štimaju. I sad kao ispada da mi ne dajemo podršku jer smo razočarani nastupom i ne želimo da se pravimo da je sve u savršenom redu, pa svašta...
Atmosfera ovde je daleko od konstruktivne kritike. Ne kažem da nema ljudi koji zaista daju smislene komentare, ali ovde se već nedelju dana pravi narativ kao da je već ispala...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top