rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Jao ajde još malo da budemo delulu kako smo top3 materijal.
Nije lepo što ili karikiraš moj post ili ne čitaš sa razumevanjem. Rekao sam top 3 što se polufinalnog nastupa/proba tiče i to iz jednog ugla i jednom kamerom snimano a ne nešto drugo.
 
Ove godine minimum 3 ako ne i 4 i 5 pesama su u takmicenju za pobedu, tek ne moze da se predvidi ko ce da prodje u finalu uopste
 
Nije lepo što ili karikiraš moj post ili ne čitaš sa razumevanjem. Rekao sam top 3 što se polufinalnog nastupa/proba tiče i to iz jednog ugla i jednom kamerom snimano a ne nešto drugo.
Evo baš sam ubeđen da smo i u tom smislu top 3, super.
 
Videh i ja nesto sa ziri probe. Ja ne znam sta vi hocete! 😳
Meni je ono prelepo! 😍
Mozda samo onaj deo sto je na rekapitulaciji bi mogao biti malo bolji, ali sve u svemu meni super.
Sada znam da nema cega da se plasimo, pa kako bude bice, ja cu sigurno biti ponosan ovim nastupom!
 
Evo baš sam ubeđen da smo i u tom smislu top 3, super.
Sinoć javno kažeš da ne znaš da pronadješ nijedan klip sa proba niti si pogledao a onda komentarišeš kako si ubedjen u nešto što ni pogledao nisi.. ma super, bravo, zanimljiv si svakako. 😅
 
Subjektivni doživljaj je drugo i sigurno će i večeras biti šarolikih impresija (daj Bože što više pozitivnih) i to je ok, ali devojka je lepo rekla da je i za to malo krupnijeg plana morala da se nateže i da zamisao nije ispunjena.
 
Subjektivni doživljaj je drugo i sigurno će i večeras biti šarolikih impresija (daj Bože što više pozitivnih) i to je ok, ali devojka je lepo rekla da je i za to malo krupnijeg plana morala da se nateže i da zamisao nije ispunjena.
Ako je to baš tako rekla, to onda i direktno znači da je do gospode švedjana.
 
Sinoć javno kažeš da ne znaš da pronadješ nijedan klip sa proba niti si pogledao a onda komentarišeš kako si ubedjen u nešto što ni pogledao nisi.. ma super, bravo, zanimljiv si svakako. 😅
Ko kaže da nisam pogledao?
A zanimljiv jesam, tu debate nema.
 
Jao ali ne daj Bože ukoliko Teya ne prođe, bukvalno ne mogu likovanje i komentare tipa "Ee da je Breskvica otišla, šta bi bilo.." bla bla 🙄
 
Ako je to baš tako rekla, to onda i direktno znači da je do gospode švedjana.
Naravno da je i do Šveđana, ali ako nam se nešto što smo (pre)platili ne sviđa, onda se mora reagovati žustrije sa naše strane da to bude kako treba. Ako može drugima može i nama... Nego je kod nas situacija da neće da se zameraju i da ih baš briga.
Screenshot_20240507-124110_Facebook.jpg
 
Pa Pljeskica bi sigurno ispala sa onakvim nastupom. Nema te dijaspore koja bi joj pomogla. Samo što bi nam bilo svejedno na forumu, dok ovako…💔
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top