rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Da budem iskren, ja sam se držao do kraja, posebno nakon jučerašnjih izveštaja Miloša i Majste, a onda mi je Petar ubio svaku nadu. :(
Ja bih voleo da vidim osmehe na vašim licima.

Msm poslednja nada je da sve to izgleda bolje preko većeg ekrana, ali to je tolika akrobacija da ono. 💀
 
Eto ti ga sad. :ROFLMAO: Izgleda da je sve stvar percepcije. :LOL:
Sve je ok hej, Sve je ok hej, Sve je ok hej, Sve je ok hej
Open your mind, let your spirit freeEven though struggles in the end you will seeThat when you’re down the only way is up


Pogledao sam i ja. Slazem se da ima malo vise sirih kadrova, nesto bih tu i tamo izmenio da bi bilo efektnije. Ali ono izgleda sasvim lepo. Sad zaista jedino sto moze da nas ukopa je sto nastupamo na pocetku pa nas mozda zaborave, sto je okolnost. Ovako, nista sto nije za finale, unisteno ili za paniku.
 
Onaj deo u recapu kad joj snimaju manje od pola tela je verovatno najružniji kadar koji sam video u nekom srpskom nastupu.

Drugo mesto onaj kadar sa aerodroma u Tel Avivu u Kruni.
 
Pogledao sam i ja. Slazem se da ima malo vise sirih kadrova, nesto bih tu i tamo izmenio da bi bilo efektnije. Ali ono izgleda sasvim lepo. Sad zaista jedino sto moze da nas ukopa je sto nastupamo na pocetku pa nas mozda zaborave, sto je okolnost. Ovako, nista sto nije za finale, unisteno ili za paniku.

Ma meni nije ružan ovaj nastup, ali sam smoren što je dosta lošiji od beogradskog.
 
Ma otrovali me forumaši u pesimizam ne znam u koga pre da pucam!!!
A pošto neću po staro srpski da su mi drugi krivi prosuću sebi mozak. 😂
 
Mora da je neko u švedskoj režiji srpskog porekla i breskvičar. Drugog objašnjenja nemam.
 
Ja koliko god da obožavam Ramondu, koja mi je jedna od naših najdražih pesama, totalno sam ravnodušan večeras. Nastup mi je i dalje neprimetan i skoro pa nepostojeći. Više nisam siguran ni u finale
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top