rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
I 2017 je favorit bila zemlja koja decenijama učestvuja a nije pobedila i vladalo je ovakvo mrtvilo u javnosti.

Nadam se da nece biti tako a opet onaj zlobni deo mene misli da RTS to zaslužuje lol
 
U Jedan dobar dan Graić i Gorčin se prisećaju Molitve. Na početku Ekstra Nena otpevala (jedva) Ljubim te pesmama. Mogla je barem kasvetno da se ofarba, ne slika se dobro ovoliko seda kosa na TV... 🤦‍♀️
 
Ja mislim da bi se oni na RTS-u uvrijedili ako Teya ispadne,slično kao 2013.
 
Javnost je mrtva ali msm da bi se upalili kao 2017 kada bi ispali, jos u kombinaciji sa pobedom Hrvatske lol

Ima i da se digne kuka i motika 😍
 
Čime opravdavate ovoliko mračenje odjednom? 😂 Meni je ono što sam videla prelepo i ne mogu da zamislim da će biti toliko loše iskadrirano da će prestati da bude prelepo.

Biće mi žao ako ima previše krupnih kadrova i ako nije izvučen maksimum iz nastupa i posebno se gnušam patriota iz dijaspore koje iz patriotskih razloga pozivaju na bojkot zemlje koju toliko vole (a u kojoj se ni ne nalaze). Ali toliko mi je toplo oko srca što smo napravili pravi izbor na PZE da će Ramonda od mene dobiti samo ljubav bez obzira na rezultat. Ne mogu čak ni da se plašim ispadka kad sam dobila našu omiljenu ESC pesmu i nastup ikada.
 
Duška i delegacija 2092. o ESC-u 2008: 💀
Its Been A Long Time Waiting GIF
 
Samo da dozivimo da više ne gledamo i ne slusamo tu osobu na ESC.
 
Meni je ok nastup. Ali samo ok. Ništa specijalno, a opet dovoljno za prolaz.
Imam osećaj da samo mi umemo tako da uprskamo...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top