rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ma tu priču je servirala Olivera - kao organizatorima je stalo da se vidi velelepna scena pre nego "lepo lice" Nevene Božović, kao da za to nemaju mali milion interval aktova... baš će u našem nastupu da prikazuju velelepnost scene - koja pritom ni ne izgleda toliko velelepno baš u tim kadrovima. lol... Pre će biti da SVT pošalje snimak "Stand In" servisima i ovi odreaguju šta i gde treba da se menja, tako da kad se dođe na prvu probu vrlo malo može da se promeni. Ne mogu sad oni toliko da se cimaju, šou je vrlo blizu, da reprogramiraju cue-pilot i sl. To je neko moje mišljenje.gif
mene zanima da li bi RTS ikakve izmene i tražio da fanovi nisu kmečali,

moguće da si u pravu, da RTS krene da menja prekasno i zato sve ide na mišiće. To mi ima najviše smisla.
 
Voleo bih kad bi nekako i Slovenija upala u finale, uz pobedu Hrvatske to bi bila lepa "osveta" za Malme 2013.

Možeš da me povrediš ali ne i da me povrediš
To bi bilo lepo, ali ruku na srce, te godine ex Yu apsolutno nije zaslužila finale, osim možda CG.
 
STV pošalje RTS stand in probu
RTS: to mi je super

Fanovi vide krenu da kmeče

RTS: Možemo li da promenimo ceo nastup pet dana pred pf????

STV:.....
E OVO!!!!!!

Imam utisak da se ovde nista ne pise, i da ne citaju nista, da bi tek bili pogubljeni ko pile u kucini. Uz svo duzno postovanje nasih predstavnika tamo (mislim na ogae-ovce i fanove) ako ih i ima, potrebni su mnogo ozbiljniji ljudi, spremni da kritikuju, povlace paralele, a ne "je l mozemo slicicu sa predstavnicom i da gledamo generalne probe. Hvalaaaaaaaaa"?
 
Veceras Teodora ce tako da prcne celu Evropu, zajedno sa onom Amerikankom Alesijom.….srbenda nasa! 🇷🇸
 
Kako to misliš nisu hteli sve da usvoje? Da li je to do vaše nesposobnosti da to izborite ili njihovog bezobrazluka? Da li bi delegaciji iz recimo Francuske, Holandije, UK ili Ukrajine ili ne daj bože iz Izraela smeli to da urade?
Ja se nisam ni sa kim ubeđivao. Ovde sam samo hrišćanin i vraćam se sutra 😃
 
Da sam znao da nas citaju, da im ispisem sve u kadrovima od pocetka do kraja kako da odrade.

Ali posto nema vremena, jel moze veceras da se vidi momenat paljenja lila narukvica? 🌸
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top