rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Moje mišljenje-Kad je pesma dobra ni loš nastup je ne može upropastiti.
Mislite li da će BL pobediti zbog dobro izkadriranog nastupa? Koliko nas je posle odlušane pesme, bez i jednog video kadra, čak ni simbola Dore, otišlo na temu Hrvatska i prognoziralo pobedu?
Što se mene tiče, a sebe smatram u prosečnog ljubitelja Evrovizije i Baby Lasagna mogu da pevaju i iza paravana i opet ću misliti da obe pesme spadaju u Top 5, a Irsku ne bih mogla da odslušam do kraja čak i da znam da im Spilberg režira nastup.
Zašto se drugima Ramonda ne svidja na prvo, drugo slušanje i da li je prava pesma za ESC ona koja te pomeri posle 3 takta jeste tema za razmišljanje.
8dvjz9.gif
 
Moje mišljenje-Kad je pesma dobra ni loš nastup je ne može upropastiti.
Mislite li da će BL pobediti zbog dobro izkadriranog nastupa? Koliko nas je posle odlušane pesme, bez i jednog video kadra, čak ni simbola Dore, otišlo na temu Hrvatska i prognoziralo pobedu?
Što se mene tiče, a sebe smatram u prosečnog ljubitelja Evrovizije i Baby Lasagna mogu da pevaju i iza paravana i opet ću misliti da obe pesme spadaju u Top 5, a Irsku ne bih mogla da odslušam do kraja čak i da znam da im Spilberg režira nastup.
Zašto se drugima Ramonda ne svidja na prvo, drugo slušanje i da li je prava pesma za ESC ona koja te pomeri posle 3 takta jeste tema za razmišljanje.
View attachment 22165
Realno. Pogotovo sa BL, i da je sve lose opet bi bio popularan jer je takva pesma
 
Lila Ramonda je jedna veoma OK pesma sa sjajnim NF nastupom i veoma interesantnim izvođačem.
I to je to. Hajpa više-manje, vraćamo se na suštinu.

Naravno da treba da svi podržimo Teyu večeras, ma šta god da se desi, jer je sjajan i dostojan predstavnik Srbije.
 
Mere obezbeđenja stvarno velike. Cela arena je ograđena. Torbe ne smeju da se unose u dvoranu.

1000086692.jpg
 
Istina, ne verujem da je bilo ko u tom momentu prognozirao pobedu. Jednostavno je hajp vremenom eksplodirao i to je to.
 
Daš tolike pare da odeš na ESC i SVT te gurne u obor zbog bezbednosti. Vo imjaaa.
 
pa dobro tačno je da dobru pesmu malo šta može da uništi (mada Italjani jesu propustili neke pobede lošim nastupima) ali imamo primere kao Portugal 2021 ili Belgija prošle godine itd, pesme koje su mnogi optisali i za finale, ali dobriim nastupom došli do leve strane
 
Meni je celokupni nastup bas lep, evo sad odgledao. Nisu mi ni smetali ti siroki kadrovi, ima dosta onih gde je bas blizu pa mozes da se povezes. Ne smatram da je neki veliki downgrade u odnosu na PZE, negde mi je cak i bolje. Jedino mi je pevanje za nijansu slabije sada.

Update: Odgledao jos jednom, ljudi moji, ovo je odlicno.
 
Last edited:
Je l' sme cveće da se unosi ili su nas i tu Šveđani sabotirali?
 
Jao meni je ovaj novi recap bas leeep. Osim kadra gde joj odseku noge, ostalo je lepo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top