rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Vazda se sjetim kako je Choda poludio 2019
kada su Sloveniju prozvali zadnju.
 
A biče ga u prenosu sa Lanetom, tako da mu ok.
Znaci, RTS tad pušta reklame. Kad se samo setim kako su onomad pustili reklame dok Šerif nastupao u revijalnom delu u Azerbejdzanu
 
Zeljko Joksimovic a mozda i Marija Serifovic ce sto postoo biti gosti sledece godine ako ne na Dori, onda u Zagrebu na Evroviziji u to nemam sumnje da ce makar neko od njih biti gost ;)
 
Reklame su bitnije.Isto se sjećam što mi je krivo bilo 2008. što u prvom polufinalu nisam vidio nastup Trkulje jer sam gledao na BHT.
 
Srecno veceras nasoj divnoj Teyi i da prodjemo u to veliko finale. Ja sam joj zapalio svecu u Vaznesenskoj crkvi saljuci pozitivne vibracije i zelje.
Srecno i vama svima u gledanju prenosa.
 
Ja ne mogu da zamislim da Teya uđe u grupu sa Konom, Moje 3 i Tijanom Bo

Nadam se da će se i CG i SM aktivirati, nadam se makedonski tabloidi prenose da je Teya polu Makedonka
 


Ona je možda u Bueč, ali nema keša da glasa, tako da... Tuoni glasa za Lazanju. Grozdela gledala u džigericu organske koke i Teodora laganica ide u finale, a tamo... nebo je granica... i zvezda Danica.

PS Maja Gojković nije dobila ministarsko mesto tako da može direktor RTS-a i da Littlewolf sredi ovu neradnički kartel na RTS-u.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top