rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Sad kad vidim rekapitulaciju, bolje bi se istakli da smo na primer sedmi nastupili.. posle više brzih pesama bi došli kao pravo osveženje...
 
Jako bih voleo da prođe jer to zaslužuje, ali nisam previše optimističan. Ja sam jedan od retkih na forumu koji ne voli Ramondu, ali sa voleo ceo paket sa nastupom na PZE. Sada nisam osetio bukvalno ništa. 🙁
Nadam se da će biti pet lošijih od nas, ali iz ove perspektive ja mogu da vidim čak i Moldaviju da uzima tu desetu poziciju.
 
Oni koji su mesecima kritikovali sve forumaše, neretko delili lekcije ovde o negativizmu prema Teyi pa i o mračenju pre samo dan, dva nakon katastrofalnih proba, sada su naprasno skoro horski postali najveći pesimisti.

Tužno i ružno od vas !👎

Verujmo u prolazak uz Božju pomoć jer imalo je i slabijih nastupa a i pesama pa i da ne prodjemo nije smak sveta, Teya zaslužuje našu pozitivnu energiju i podršku jer je hooorski ovde bila podržana ponajviše od tih forumaša koji kmeče sada kako ispadamo i ništa ne valja.. Ne vadite se na nastup, to je što je ali Teya je odlična bila a što je do nje bilo, podrška njoj. Tu je Lasanja u subotu ako izvisimo. 💪👍
 
Suma sumarum mislim da za dlaku prolazimo kao prošle godine
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top