rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Producers choice?
vucic-vucko.gif
 
Ja očekujem RO između 7-13, nije trenutak da sada trošimo kredit za drugu polovinu. Fokus je na žiriju, a njima je to svakako svejedno.
 
Понос мој/наш.
Прелијепо и које олакшање што смо прозвани први.

Нисам сумњао у финале уопште иако је драме било са свих страна.

У финалу шта буде буде, гласа се од почетка, па ћемо да видимо.

6. финале за редом, браво бре!
 
Prebacili su istog momenta na drugi kanal, mislim da ne bi trebalo. Ali taj potez je stvarno za svaku osudu.
Sad sam pisao drugu jednom koji je gledao sa porodicom, oni su čekali sve vreme na RTS 1, nisu videli da je privremeno prebačeno na RTS 2.. nisu videli ni Hrvatsku...!
 
Ako su već morali da rade prenos dolaska kineskog predsednika što nisu koristili RTS2? Ionako ga osim za skupštinu i ne koriste previše.
Ovako je ispalo bez veze što su prekidali program. Nebitno da li je u pitanju Evrovizija ili bilo šta drugo što se emituje uživo.
 
Ako su već morali da rade prenos dolaska kineskog predsednika što nisu koristili RTS2? Ionako ga osim za skupštinu i ne koriste previše.
Ovako je ispalo bez veze što su prekidali program. Nebitno da li je u pitanju Evrovizija ili bilo šta drugo što se emituje uživo.
Pa to bi bila uvreda za gosta, ne može tako 🫠
 
MA ja sam opsovao sve zivo tom zvalavom sto je prekinuo program, jos mi moji rekli prebaci odmah na RTS2.
 
Sad sam pisao drugu jednom koji je gledao sa porodicom, oni su čekali sve vreme na RTS 1, nisu videli da je privremeno prebačeno na RTS 2.. nisu videli ni Hrvatsku...!
I moji roditelji isto... Ovo je za kaznu, da je bar pesma bila završena, meni je prekinuto na pola poljske pesme, bez ikakvog objašnjenja da se prenos prebacuje na RTS2. Ovo mora da se kazni!
 
Ako su već morali da rade prenos dolaska kineskog predsednika što nisu koristili RTS2?
Više me čudi da i na RTS 2 nije išao paralelno prenos izlaska predsednika iz aviona za svaki slučaj
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top