rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ne tražimo puno eto

Ja neću da se uzdam u žiri, možda je tako bolje, mislio sam onomad za Sanju da će je pogurati, pa onda kao i za Nevenu, kad ono prc...
 
Ovo je poslednji put da se uzdamo u žiri, tako da ono.
 
Ajmo malo realni da budemo. 15 pesama u polufinalu, od kojih 6-7 nisu za andrk *doduse par velikih favorita uz njih, 2 eks ju zemlje, par zemalja sa nasom jakom dijasporom. Ovde bi i Moje 3 uz samo tvt prosle.

Na kraju dana sam zadovoljan sta god bilo. Salio se ili ne, nebitan mi je plasman, jer ove godine sve je bonus. Mada bih voleo da se sledece godine (konacno) prizovemo pameti i pristupimo celoj prici oko Evrovizije, i nacionalnog finala mnogo ozbiljnije, prizemnije sto se tice prognoza, a radno od kraja marta do kraja esc-a po pitanju promocije, upeglavanja nastupa i tako dalje.
 
Jel se provlače vesti po tabloidima da je Teya polu Makedonka?
Uh ne pratim tabloide pa nemam pojma, ali sam mislio o tome da bi komentator/ka potencirao takvo nesto na svakih 2 minuta, ali nisam mogao gledati uzivo samo na YT, bas me zanima dali su spomenuli to.
 
Pobeda Hrvatske bi vrlo moguce malo drmnula RTS…jer su oni godinama izlazili sa pricom, kako dobar uspeh na ESCu ne moze preko noci, da mora godinama da se radi, da smo mala zemlja, da moramo pre svega imati dobar festival, da je jako dobro uci samo u finale, jer nismo Svedska…ali onda dodje Hravatska, koja ima festival skoro u rangu moldavskog i eto pobedi…i mislim da RTS moze stvarno da se potrudi sledece godine da stvarno napravati takvu atmosferu da se prijavljuju ljudi sa dobrim pesmama, i velikim imenima za koje stoji odlicna produkcija.
 
Ali radili su ljudi (uključujući i mene (dok sam imao više slobodnog vremena (ne osuđujte me ne znate šta sam nosio na duši))) kalkulacije na osnovu objavljenih podataka tvt iz nekih zemalja i svuda se poklopilo da je Srbija imala između 60 i 70 poena, znači 7. ili 8. mjesto, i uvijek se dolazilo do onog prosjeka u plasmanu.
 
Ne znam, ja sam pokusavao to da izracunam ali nemoguce je samo sa prosecnim plasmanom. Cak mi je i vestacka inteligencija rekla da je nemoguce.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top