rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Tako negdje preko 60 bodova su imale.Vjerovatno od 3 ex yu zemlje i Austrije po 12 plus Italija 7 (to je i objavljeno) Švedska isto možda 7,Holandija 4-5.
 
Srbija na ESC, forumaši kad gledaju finale
"K'o bez uma i bez straha opet glumim da sam jaka..."

Kakav je Maja Sar tekstopisac 🏆, šta teskstopisac, muzičar. I kako je ovo Jelena Tomašević otpevala .
 
Nece, ovo je prijemcivija pesma za dijasporu, ocekujem lepe bodove od Svajcarske i Austrije
 
Verovatno pesma, meni je prijatelj iz Belgije napisao da mu je bila jedna od najboljih pesama u polufinalu
 
Ja prvi put više strahujem od publike nego od žirija, mada pesma jeste prijemčivija od Lukine
 
Pa ne mogu da kažem da nema malo istine u tome da su potrebne godine da se izgradi neki ugled i poštovanje na ESC. Ali to se definitivno ne postiže tako što zaređaš Vučićku, Tiću Bo, Balkaniku pa Božanu. Progres i napredak se postiže isključivo trudom i ulaganjem. Ne možemo mi da tapkamo u mestu godinama i da očekujemo neku promenu.
Hrvati ako nastave dobar i kvalitetan niz posle Lazanje će doživeti ogroman glow up kao esc država.

Istina je i da je bilo kojoj državi da bi ostvarila dobar plasman potrebna samo i isključivo dobra pesma, nebitno da li su prolazili u finale 2 ili 12 puta za redom.

Tek nakon niza uspeha i dobrih rezultata možeš da pošalješ i meh pesmu koja potencijalno može bolje da prođe pod tvojom zastavom nego da predstavlja neku manje uspešnu zemlju.

Realna je i jedna i druga teorija.
 
Pa mi smo vratili ugled i postovanje posle Uraganki i Konstrakte. Do ove godine su nam predvidjali da cemo uskoro pobediti, sad verovatno vise nece.
 
Mislim da ugled nije nesto presudan za pobedu. Gde su bile Holandija i Portugal npr godinama pre nego sto su pobedile? Jedini kontinuitet u uspehu imaju Svedska, Italija i Ukrajina, sve druge zemlje kako kad.. Sve je otvoreno. Mozda dogodine pobedi Letonija, nikad se ne zna
 
Mislim da ugled nije nesto presudan za pobedu. Gde su bile Holandija i Portugal npr godinama pre nego sto su pobedile? Jedini kontinuitet u uspehu imaju Svedska, Italija i Ukrajina, sve druge zemlje kako kad.. Sve je otvoreno. Mozda dogodine pobedi Letonija, nikad se ne zna
Ne pričam ja da je ugled bitan za pobedu, nego generalno za dobar plasman. Evo npr. Norveška i Švedska 2021,one pesme da su predstavljale neke nebitne zemlje bi bile nq

Uvek tu pokušavam da zamislim da je Tix predstavljao Hrvatsku a Albina Norvešku kako bi se ona kvalifikovala, dok bi za njega govorili da je lock nq.
 
Pa i one su jedva prosle, neko bi rekao i za nas ove i prosle godine da je u pitanju bila neka druga zemlja ne bi prosli
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top