rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Uraganke su bile bitne za ozivljavanje hajpa u drzavi posle decenije nezainteresovanosti posle pobede, u esc kontekstu sem sto su bile zabavan trashy bop nista nisu uradile. Sa PZE krece i neko gradjenje novog imidza Srbije na ESC.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto emiteri ne maknu prskalice kad vide koliko socijalno izgledaju. Bolje i bez njih nego sirotinjski vajb.
 
RTS se interesuje za predstavnika samo kada je hajp u narodu, kad nije onda ih boli uvo
 
Pa oni se jedino trude kad znaju da su sve oci uprte u njih, kad nisu onda je teska hladovina
 
Meni samo nije jasno kako je Uragankama lepo počeo nastup i izgledao vrlo profesionalno i “slick”

IMG_7372.png

A zatim se pretvorio u ove krajnje bizarne vizuale i koreografiju koja je izgledala spontano i kao da je osmišljena 5 minuta pre nastupa

IMG_7371.jpeg
 
Jao, pa mi od 2021. svake godine imamo prop na sceni. 🥰
 
Konstrakta i tim sve uradili i pripremili, RTS kupio borosane - vodi se da su se potrudili kad ima hajpa.
 
Meni samo nije jasno kako je Uragankama lepo počeo nastup i izgledao vrlo profesionalno i “slick”



A zatim se pretvorio u ove krajnje bizarne vizuale i koreografiju koja je izgledala spontano i kao da je osmišljena 5 minuta pre nastupa
Pa zato što prati razvoj pesme. Koja se razvija bizarno i smućkano.
 
Secam se kad je Milan Stankovic imao one prskalice u boji pa su tad na sva usta pricali kako Srbija prvi put ima pirotehniku u nastupu. 10 godina kasnije mi ne mozemo vise od prskalica.
 
Osetio sam sinoc odsustvo emocije u Ramondi koja je bila prisutna na PZEu.
Nadam se da ce do finala uspeti da se odsece od svega i da ce ostati sama sa Ramondom.
To je kljucni faktor i ako toga ne bude sve ostalo nikad nece izgledati dovoljno dobro jer nece imati sa cim da se poklopi.

Nista meni stejdzing nije znacio sve dok nisam otkrio tu emociju u pesmi. Svidela mi se tek na trecem slusanju.
Jedino sto sam od njene pobede strahovao je da ce ceo show sa svim svojim dogadjajima, uspeti da izbaci Teyu iz uloge koja je potrebna za iznosenje Ramonde.

Vecina od ovih sto reaguju su po emociji izdvajali Teyu od ostalih. Verovali su joj u to sto peva.
 
Hurikanke su imale odličnu režiju, možda zbog toga što nije bilo mogućnosti da urade kopiju PZE/Beovizija nastupa, a live on tape je bio u kutijama gde je Ixy Boom doživela išijas
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top