rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Hvala pandemiji što HLV nije videla ESC stejdž. Pesma od 2 dinara koja je ostala pesma od 2 dinara koliko god je lickali, naročito u onoj 52. verziji za škripanjem stolice u strofama.
 
Samo ne znam kakav profesionalizam mozemo ocekivati od Antonica...decku je drugo ime amaterizam
 
Znam da Peconi ne voli blagosiljanje Hurikanki, ali FALA i SLAVA IM! HA HA HA HURIKEJN! 🥰🥰🥰

E2uKQtkWQAEn9xQ.jpg
 
Popravio se dosta od prve verzije HLV do Zumi zimi zami
 
ne postoji nikakav ugled nego samo i isključivo pare.

Švedska gotovo svake godine donese potpuno novu tehologiju na scenu, nešto što niko nikada nije koristio. Njihovi nastupi koštaju stotine hiljada evra, a ceo Melodi projekat verovatno milione.

O budžetu Sanrema da ne govorim. Ukrajina isto očigledno ulaže ogromen pare u nastup.

Da je neko sa RTS hteo da uloži 100 hiljada evra u nastup Luke Bleka i da je on imao nastup u stilu Irske ove godine onda bi se borio za TOP 10.

Da su Hurricane imale pirotehnike kao Lazanje ili bar Let 3 bile bi sigurno an levoj strani tabele kada su sa prskalicama bile TOP 15.

Naravno ulaganje ne garantuje uvek visok plasman (Poljska ove godine i ima takvih primera i kod Ukrajinaca i Šveđana), ali ako svake godine uložite 100 evra u nastup verovatno ćete u 4 od 5 slučajeva dobro proći.
 
To je tacno. Dokle god budu stedeli na nasim nastupima, dokle god budu sminkali odredjene stvari da lice na nesto, imali prskalice umesto dobre pirotehnike, mi necemo moci da ocekujemo velike stvari, jer su skupoca nastupa, dobra rezija, i sve to jako bitno za dobar rezultat. Naravno pesma je i dalje broj 1, ali i sama pesma ako se ne prikaze dobro vizuelno, moze bas pasti.
 
Tako da dok RTS ili ko god ne bude želeo da uloži OGROMNE pare u nastup čekaćemo neku Konstraktu ili Mariju Šerifović da imaju jeftine nastupe koji izgledaju skupo.

A ESC postaje sve skuplji sport. Na kraju krajeva jedno 80% pesama na ESC je sličnog kvaliteta, ono što prelomi je nastup, a dobar nastup puno košta jer nisu ni sve pesme In corpore sano pa da može tako.

Milica Pavlović da ode na ESC ako nisu spremni da ulože 50 hiljada evra u nastup neka ne idu uopše.

RTS nema inicijativu da se tu ulaže više, jer su našli idealnu formulu za plasmane u finale i to je to. E sad može se već sledeće godine desiti da se pojavi nešto jeftino a efektno, možda za 5 godina, ali dok se ne desi, mi ćemo ulaziti u finale i tamo desna strana i to je to.
 
Ono što se navodi kao problem, a to je stvarno ozbiljan problem, je da oni ne žele da izvođač uloži u svoj nastup. Milica i Sara Jo bi sigurno uložile masne pare u nastup bez problema, ali ako ovi to ne dozvoljavaju njima su ruke vezane
 
Ono što se navodi kao problem, a to je stvarno ozbiljan problem, je da oni ne žele da izvođač uloži u svoj nastup. Milica i Sara Jo bi sigurno uložile masne pare u nastup bez problema, ali ako ovi to ne dozvoljavaju njima su ruke vezane
to su sve teorije i špekulacije fanova, mi zapravo nemamo pojma o tome kako se finansira naš nastup na ESC i koliko košta.
 
Tako da dok RTS ili ko god ne bude želeo da uloži OGROMNE pare u nastup čekaćemo neku Konstraktu ili Mariju Šerifović da imaju jeftine nastupe koji izgledaju skupo.

A ESC postaje sve skuplji sport. Na kraju krajeva jedno 80% pesama na ESC je sličnog kvaliteta, ono što prelomi je nastup, a dobar nastup puno košta jer nisu ni sve pesme In corpore sano pa da može tako.

Milica Pavlović da ode na ESC ako nisu spremni da ulože 50 hiljada evra u nastup neka ne idu uopše.

RTS nema inicijativu da se tu ulaže više, jer su našli idealnu formulu za plasmane u finale i to je to. E sad može se već sledeće godine desiti da se pojavi nešto jeftino a efektno, možda za 5 godina, ali dok se ne desi, mi ćemo ulaziti u finale i tamo desna strana i to je to.
Bas tako i jedan od razloga zasto je Srbija "pala" u rezlutatima u poslednje vreme, upravo zbog toga, sto je ulaganje u nastup jedan od glavnih faktora za dobar rezultat. Ranijih godina gde su nastupi bili u drugom planu, Srbija je imala velike sanse, danas kada se u te iste ulaze mnogo, Srbija ima hendikep jer ne ulaze finansijski u to, i eto nasih prosecnih rezultata od 15. do 20. mesta. Naravno pesme isto takodje nisu bile najbolje, ali sigurno bi bolje zavrsili da smo imali skuplje nastupe.
 
Pa RTS ako nije prihvatio Džanum budžet ove godine onda je sve jasno. Videćemo u troškovniku! 🤗
 
Možda bi i hteli da povećaju budžet, ali Upravni Odbor samo što ne zadavi RTS i za ovaj okrnjeni budžet za PZE+ESC...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top