rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Jel on bese nije cudom mogao da se nacudi sto smo prosli u finale
Aha, ali samo zato sto smo na drugom mestu u RO i jake pesme bilo u prvom delu tog PF, dopada mu se pesma i navija za nas.
 
Na hrvatskom forumu pišu da je Teya bila bolja vokalno u polufinalu. Nadam se da greše.
 
Pratim vec dugo Alesijin rad i generalno mi je zanimljiva, ali me nervira sto je ubedjena da sve zna i sa kojom sigurnoscu iznosi neka misljenja, kao da je popila svu pamet ovog sveta.
 
Vidim da neki nasi hejteri pisu da je bila odlicna i da bi mogla neko 7-10 mesto zirija

Svakako je mnogo bolje kad nas hvale oni kojima se ne svidja pesma
 
Na hrvatskom forumu pišu da je Teya bila bolja vokalno u polufinalu. Nadam se da greše.
I da jeste, to su neke nijanse u pitanju, da ne zalazimo u sitna crevca, sigurno nije imala neki ogroman fals i cringe momenat.

Vidim da neki nasi hejteri pisu da je bila odlicna i da bi mogla neko 7-10 mesto zirija

Svakako je mnogo bolje kad nas hvale oni kojima se ne svidja pesma
To mi je bas realno mesto kod zirija.
 
Ako je žiri prošle godine natovario hladnokrvnu Aliku sa onim smorom od pjesme (koja btw jeste kvalitet po definiciji, ali je potpuno beživotna i prazna), onda bi bila sramota da ne prepoznaju atmosferu i vajb koji ''Ramonda'' nosi sa sobom...

Estonija je prošle godine bila u top 5 po žiriju sa skoro 150 poena a od publike je dobila svega 20-ak televota i opet su uspjeli opstati visoko na tabeli, završili takmičenje kao osmi. Iskreno ni nastup im nije bila ništa wow sem onog kliše klavira, scena totalno neiskorištena i bejzik, minimalistički pristup svemu...

Mi ove godine imamo full package - moderna pjesma sa svjetskom produkcijom i izvođača koji umije da prenese emociju na publiku kraj malih ekrana, dirljiv nastup čak i za one koji ne razumiju o čemu se radi, bukvalno se na Teyi vidi da pjeva iz srca i da osjeća tu pjesmu svojom, ako to nije dovoljno da nas primijete i nagrade više nego inače onda ne znam stvarno...

Uostalom, struka iz svijeta muzike se već oglasila po tim raznim jurodžuri glasanjima i na svim smo lijepo prošli tj. oko 10-og mjesta, ukoliko u sutrašnjem finalu budemo izignorisani u većoj ili manjoj mjeri onda ćemo znati da smo nepoželjni. :devilish:
 
Ма добра је била
Мислим да је топ 10 код жирија могућ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top