Survivor

Prva epizoda mi je bila toliko dosadna, da sam bukvalno tražio detalje po kampovima da vidim da li su ovog puta zamenili ostrva lol

I da, totalno nepotrebno ono podbadanje između timova na predstavljanju i prvoj igri. Uroš iz Afrike mi deluje kao da baš nije sasvim svoj.
Meni je isto bezveze to podbadanje,mada imam utisak da pprodukcija forsira to rivalstvo da bi bilo zanimljivije za gledanje, i neki prethodni učesnici su to potvrdili
 
Evo i u najavi večeras ima podbadanja. Daću šansu i večeras, ali me smaraju igre koje mnogo dugo traju. Odgledaću nekoliko epizoda, ako mi se ne svidi neću gledati dalje.
 
Zaboravih da dodam da me nervira to što i dalje insistiraju na odvojenim verzijama, jer me je prošle godine više zanimala drama u plavom plemenu nego Luka&Nataša, a i inače je glupo. Neka snimaju najave posebno, ukoliko im je to baš toliko bitno, ali sve drugo nema smisla.
 
Varja ultra simpatična, svaka joj čast na samopouzdanju. Ja sam preskočio igre i gledao samo ono pre i posle, zaključio sam da ću tako ubuduće gledati 🤣
 
Drago mi je što je Varja dobila imunitet, pretpostavljam da će ga iskoristiti već na sledećem plemenskom, ne znam za koga durgog bi crveni glasali većinski.

Osim toga, glavni utisak epizode mi je Mateino ponašanje koje je u najmanju ruku blamantno, ja kapiram da treba da prave šou ali ono je jednostavno nevaspitanje i nezrelost.
 
Marko ispao
Šteta, praznik za oči. Doduše kaskam 3 epizode ali odgledaću danas, igre svakako preskačem. Živo me interesuje što su njega nominovali 😬 Po meni je premalo nedelju dana da bi ti o nekome stekao neki utisak, mada njima dani vrv sporije prolaze. Doduše znaju se sigurno i od ranije, sa kastinga itd.
 
Šteta, praznik za oči. Doduše kaskam 3 epizode ali odgledaću danas, igre svakako preskačem. Živo me interesuje što su njega nominovali 😬 Po meni je premalo nedelju dana da bi ti o nekome stekao neki utisak, mada njima dani vrv sporije prolaze. Doduše znaju se sigurno i od ranije, sa kastinga itd.
Prije bih rekao da je on ispao kolateralna šteta 😀
 
I meni je žao Marka, dečko deluje ok i čak je imao razuman stav povodom mogućih nominacija. Sigurno nije očekivao da će u elim. borbu otići zato što je Mitar ozbiljan igrač, a za moj ukus i ozbiljno ljigav, što se videlo u njegovim obrazloženjima.

Vojislav, Uroš (možda i Ognjen) su mogući nesnosni duo/trio koji smo već viđali u ranijim sezonama i samo čekam da počnu ozbiljnije da spletkare.
 
Odgledao ispadanje. Baš šteta što je Marko ispao, bolje da su nominovali Mitra smarača, uopšte mi se ne sviđa taj lik. U plavom plemenu će sigurno biti podela, i ova kao "vezica" između Jakoba i Katje će sigurno doprineti tome. Što se našeg plemena tiče, ne znam za sada mi se dopada samo Varja kao lik. Pogledaću kada imam vremena samo bez igara jer su mi baš dosadne.
 
Ove prve nominacije su mi uvek baš zbunjujuće, ako se kod crvenih već gledala efikasnost na poligonima onda su mogli npr. da nominuju Vesnu ili Katarinu, uopšte ne ulivaju neko poverenje.
 
Meni je kod početnih nominacija (a nekada i kasnije) smešno večito foliranje u fazonu ''svi se volimo'', ''mi smo ta ekipa'' lol i u to jedino može da poveruje neko ko gleda prvi put Survivor. Zato i volim i što je Ivana direktno prozvala one koje ne simpatiše i obrnuto. Dopada mi se i kako ih Boki rešeta i to mi je zapravo jedini segment emisije u kojem mi njegova voditeljska uloga ima nekakvu svrhu.
 
Meni je kod početnih nominacija (a nekada i kasnije) smešno večito foliranje u fazonu ''svi se volimo'', ''mi smo ta ekipa'' lol i u to jedino može da poveruje neko ko gleda prvi put Survivor. Zato i volim i što je Ivana direktno prozvala one koje ne simpatiše i obrnuto. Dopada mi se i kako ih Boki rešeta i to mi je zapravo jedini segment emisije u kojem mi njegova voditeljska uloga ima nekakvu svrhu.
Volim što je raskrinkala Voju kako je ubeđivao Marka da glasa za nju
 
Volim što je raskrinkala Voju kako je ubeđivao Marka da glasa za nju
Ne sećam se da li sam ispratio taj detalj, ali mi je bilo jasno kada sam video da lik ne može da je pogleda, doslovno je okrenuo glavu dok joj se obraćao.
 
Ne sećam se da li sam ispratio taj detalj, ali mi je bilo jasno kada sam video da lik ne može da je pogleda, doslovno je okrenuo glavu dok joj se obraćao.
To je bilo nakon plemenskog a pre igre za ispadanje, dok su u mraku posle plemenskog stajali i pričali napolju 😂
Nebitno svakako kad, ali eto bitno da je provaljen i prozvan! 👌🏻
 
Back
Top