Survivor

Malo zalazim u off-topic, ali kad smo kod Amerike, The Amazing Race je meni najbolji competition reality ikada. Ko je fan putovanja (a ko nije :D ), razlicitih kultura, jezika, znamenitosti, obicaja - uzivace!

Ovo nase zaboravljam da gledam, Survivor Plus daleko zanimljiviji od samog (kvazi) Survivora.
 
Kako sada Vesna i Mitar ljigavo pokušavaju pleme okrenuti protiv Ognjena sada kada je Varja ispala, kako ljigave osobe ja ne mogu...
 
  • Like
Reactions: raz
Malo zalazim u off-topic, ali kad smo kod Amerike, The Amazing Race je meni najbolji competition reality ikada. Ko je fan putovanja (a ko nije :D ), razlicitih kultura, jezika, znamenitosti, obicaja - uzivace!

Ovo nase zaboravljam da gledam, Survivor Plus daleko zanimljiviji od samog (kvazi) Survivora.
TAR je odavno pukao jer je budzet bio previsok. Skresali su sve, zadaci su bezvezni, avioni unapred cekirani, manje voze i istrazuju sami., ograniceni brojevi takmicara koji mogu raditi detour u jednom momentu... Izgubila se car koju je rijaliti imao od nastanka do nekih pa i desetak godina od postojanja. Sad je nekako bezdusno, timovi su smor vecim delom, stize se na pit stop posle pola epizode mozda i manje, nema toliko high risk - high reward zadataka kao nekad..
Voleo sam jako TAR Australia - te tri sezone su mi bile top - mada sad vidim da su ponovo izbacivali od 2019e, njih nisam gledao, kao i TAR Canada (isto prvih nekoliko sezona), jer su takmicari generalno bili interesantniji, kao i zadaci, iako su ovi drugi samo putovali po Kanadi, uz par zemalja izuzetaka. Mada sam i to prestao pratiti.
 
  • Sad
Reactions: raz
TAR je odavno pukao jer je budzet bio previsok. Skresali su sve, zadaci su bezvezni, avioni unapred cekirani, manje voze i istrazuju sami., ograniceni brojevi takmicara koji mogu raditi detour u jednom momentu... Izgubila se car koju je rijaliti imao od nastanka do nekih pa i desetak godina od postojanja. Sad je nekako bezdusno, timovi su smor vecim delom, stize se na pit stop posle pola epizode mozda i manje, nema toliko high risk - high reward zadataka kao nekad..
Voleo sam jako TAR Australia - te tri sezone su mi bile top - mada sad vidim da su ponovo izbacivali od 2019e, njih nisam gledao, kao i TAR Canada (isto prvih nekoliko sezona), jer su takmicari generalno bili interesantniji, kao i zadaci, iako su ovi drugi samo putovali po Kanadi, uz par zemalja izuzetaka. Mada sam i to prestao pratiti.
Au... Stigao sam do neke dvadesete sezone, pa mi je i dalje utisak nepromenjen. Sad sam se razocarao, pih.
 
Za sta, za TAR? Pa da, tako su meni prestale da budu zanimljive, tu je krenula kriza, pa su se u kasnijim sezonama urnisali.

Australija 1 i 2 kao i 3 Aus vs NZ su mi bileeee odlicne!!!!!!!! Video sam posle, druga produkcija je radila naredne. Ako ti ne smeta Kanada je ok bila dok sam pratio, mada oni uglavnom putuju po Kanadi, uz par etapa po seznoni da odu van.
 
  • Like
Reactions: raz
Zašto je ovaj Jakob prolupao? Ne kapiram kakva je i na šta je ovo reakcija?
 
Zašto je ovaj Jakob prolupao? Ne kapiram kakva je i na šta je ovo reakcija?
Juče ili u ponedeljak sam na tviteru video da je Jakob izbačen, tj da je viđen sa Katjom kako šetaju na Korčuli, i da su se deca slikala sa njima i da je bilo slika na instagramu ali da su kasnije sklonili objave. Bilo mi je čudno jer je bio jaka karika, ali nisam ni poverovao zato što pišu sve i svašta.
Danas su krenuli da pišu da je Katja trudna i to bi mi bio najlogičniji razlog zašto je izašao 😅
 
Ma beži bre, samo je nekome uzalud zauzeo mesto tamo
Nadam se da će makar naknadno sad ubaciti nekoga, kao onu plavu Ivanu pre dve godine npr
 
Meni je Jakob ispao užasno smešan. Nisam upućen u privatne stvari o kojima je govorio i žao mi je ako ima problema, ali definitivno je sa takvom situacijom i otišao u show, pa je jedino logično objašnjenje da se uplašio da je na nekom skorijem spisku za izbacivanje i verovatno je zato mislio da je ovako ''viteški'' izlazak bolja odluka. I njegova teorija kako najjači treba da pobedi mi je već dosadna i izlizana, jer ovo nije takmičenje ko je jači i fizički spremniji, već mix dobre igre, snalažljivosti, sreće i, često, doziranog spletkarenja.
 
Kaskam ovu nedelju planiram za vikend da odgledam sve, video sam na instagramu da je Jakub napustio takmičenje. Tačnije ne kaskam već mi je bolji tempo gledanja jer preskačem igre. Pustim 5 dana pa se nakupi.
 
Imam utisak da već dva meseca traje sve, a treba izdržati još mesec i po do kraja. Ujedinjenje uvek bude krajem prve nedelje maja, mada se realno ni tada ništa bitno ne menja, jer su se do sada uglavnom držali svoje grupe.
 
Smorila me je totalno sezona. Baš je postalo negledljivo koliko je dosadno, odnosno krindž, ukoliko govorimo o crvenom plemenu.
 
  • Like
Reactions: raz
Ne znam, podjednako nisam voleo crvene prošle godine, ali je tamo bilo nekoliko frakcija i obrta, pa kao dinamičnije je ispalo. Ovo sada foliranje kako su izbacili Ivanu i Varju mi je nesnosno, a nikako da se desi neki novi tvist.
 
Back
Top