Televizija

Koliko je bezveze da na YT pocinje u 21h a na Novoj u 22:30…
 
Koji je koncept te emisije? Video sam na FSC-u da tu imaju neke nastupe kao na PZE. :D
 
Nadam se da ce se i u ovoj sezoni pojaviti neki mladi talentovani izvodjac kao Dzordzi sto se pojavio u prosloj sezoni.
 
Za 5 dana kreće Survivor 45. Ovih dana se vraćam na gledanje, taman dok se sezona ne završi da imam +1 za gledanje. Stao sam kod 24. " One world".
 
Sada vidim da se i dalje emituju Zvezdice i to u onom terminu, a koliko se sećam šou je krenuo u martu, a još uvek se nije završio. Uništili su projekat i obesmislili ga , niti je gledanost kao nekada niti izbacuju klipove na Jutjubu, kao da se takmičenje ne dešava. Pritom su skratili šou na nekih sat vremena programa.. Odgledaću i ZG i IDJ show kada mi dođe internet, da vidim hoće li mi bar to biti ok. A Zvezdice uvek zaboravim da upalim, a sada nemam onu opciju vraćanja na tv-u jer smo uzeli Total tv.
 
Od 1. oktobra svi FOX kanali u Srbiji postaju STAR.
Rebrendiranjem poznatog televizijskog kanala, promeniće se imena sva 4 FOX kanala: FOX postaje STAR, FOX Life postaje STAR Life, FOX Crime postaje STAR Crime, FOX Movies postaje STAR Movies.

Kako je kompanija The Walt Disney ranije objavila, FOX postaje STAR channel, a novo ime i upečatljiv vizuelni identitet kultnog televizijskog kanala obasjaće male ekrane od 1. oktobra.

STAR Channel će ostati mesto na kojem se mogu pronaći atraktivni zabavni sadržaji, sa misijom da donese najbolje akcione, dramske i humorističke serije iz vodećih studija. Gledaoci će moći da uživaju u dobro poznatim sadržajima koji vole, uz naslove kao što su „Simpsonovi“, „Kasl“ i „Bouns“, kao i u neverovatno uzbudljivim premijerama za kanal poput serije „Samo ubistva u zgradi“ (Only Murders in the Building), sa Stivom Martinom, Martinom Šortom i Selenom Gomez u glavnim ulogama. Tu je i akciono-avanturistička serija „Istinite laži” (True Lies), koja nam donosi modernu verziju originalnog filma istog naslova, kao i proceduralna drama „Uzbuna: Jedinica za nestale osobe” (Alert: Missing Persouns Unit).

Od oktobra nedelja će biti rezervisana za avanture superheroja sa Marvel filmskim večerima na STAR Channelu i to pet sedmica zaredom.

Sazvežđe zabavnih kanala u portfoliju kompanije The Walt Disney u Srbiji čine i STAR Life, STAR Crime i STAR Movies.

STAR Life će nastaviti da nudi gledaocima lagan zabavni sadržaj i biće njihov prozor u najnovije ljubavne i dramske zaplete. Uz promenu vizuelnog identiteta, kanal će fanovima doneti i pravu kišu zvezda sa premijerama serija kao što su „Laž i manipulacija“ (Gaslit), sa Džulijom Roberts i Šonom Penom u glavnim ulogama, zatim „Mali požari svuda“ (Little Fires Everywhere) sa Keri Vašington i Riz Viterspun kao protagonistkinjama. Gledaoci će takođe imati priliku da provode sate sa omiljenim likovima, kao što su dame iz ulice Visterija Lejn, naše dobro poznate „Očajne domaćice“ ili posvećeni medicinski profesionalci iz „Uvoda u anatomiju“.

STAR Crime će ostati veran tradiciji intrigiranja ljubitelja krimi žanra svojim programom ispunjenim inteligentnim i stilizovanim trilerima. Uporedo sa rebrendiranjem kanala, očekuju nas i premijere serija kao što su „Vil Trent” (Will Trent) i „Više od raja” (Beyond Paradise).

I konačno, kanal STAR Movies će doneti uzbuđenje svojstveno velikom ekranu u domove obožavalaca širom Srbije sa jedinstvenom kombinacijom blokbastera i klasičnih filmova.

FB_IMG_1695682021553.jpg
 
Da li je neko pogledao 45 US sezonu, ima li nekih utisaka? Bez spojlera 😏
 
Ja gledam trenutno 24. ( OW ) pa ću 45 sigurno na kraju, nego rekoh ako su već duže epizode možda je zanimljivije.
 
Uživaj onda u starijim sezonama, ima baš odličnih! Gledaš redom sve sezone?
 
Da da, samo što mnogo sporije gledam. Prvo sam krenuo od nazad sezone
( 41,42,43,44) pa sam shvatio da je bolje krenuti od početka jer ima povratnika. Nažalost sebi sam spojlovao nesvesno neke stvari. Sigurno mesec dana nisam gledao, možda bih do sada završio. Napišem ovde utiske i favorite posle svake 10. sezone tako ću uraditi i do kraja. Imaš u prethodnim postovima 🤗
 
Odlično! I ja sam prije nekoliko godina radila slično, s tim da sam miješala starije i novije sezone i isto tako shvatila da sama sebi spojlujem neke stvari na taj način. Ima negdje online sve? U ono vrijeme sam skidala, do nekih sezona je bilo baš teško doći.
 
Epizoda je bila ok, jedino sto smo shvatili je da su survivor fanovi nenormalni ljudi xd
 
Jao verujem ,pogotovo ovi HC fanovi koji igraju posle 10 sezona gledanja od kuće. Daj mi Niko neku baš dobru sezonu koja sledi posle 24. nešto sam usporio sa gledanjem pa da me ishajpuješ. Ono zagolicaj mi maštu al da mi ne spojluješ 😂
 
Pa taj period od 21 do 26 se racuna kao mracni period, tako da ti je verovatno zbog toga. Jedino 25 se medju njima smeta za dobru sezonu, tako da izdrzi pa pogledaj nju (nakon ovih slede dosta dobrih sezona). Iako meni licno tu je samo 22 sranje, ostali su mi super na svoj nacin. Cim si nju izdrzao, izdrzaces ih sve.
 
E meni je 23. užas, jedva sam je odgledao i ovu nešto povuci potegni. Meni je Redemption super samo mi smeta kao i uvek veličanje Roba, i hajde napokon da je uzeo tu pobedu iako mi se previše baca fokus na njega. Izgradili su kult, kao da je Bog kojem treba da se klanjaju, nekako previše je fokusa bačeno na njega u više sezona. Aman više..Još kad vidim da će igrati još dva puta, nije mi dobro..
 
Jos jednom ce igrati, u 39 je tu samo kao "mentor".

23 se cini slicna 22 dok je gledas ali u retrospect mi je dosta zabavna sezona gde su karakteri zanimljiviji i definitivno je dominacija Sophie na FTC i njena pobeda spasila ugled sezoni, bar meni.
 
Da da to svakako nego neke sezone mi se tako oduže i budu dosadnjikave.
 
Back
Top