ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

I na kladionicama je prva država koja je prešla 20% ove godine.

IMG_5524.jpeg

Imajući u vidu da je su Tvorči bili 4. kod publike prošle godine, ova pesma definitivno ima šanse da pobedi kod publike. Top 3 u najgorem slučaju za njih i ne očekujem ispod nekih 220 poena. Ostaje samo da se vidi kako će žiri da rangira ovu pesmu.
 
sad će Švajcarska, vidiš kako se penje, Švajcarska dobija ove godone... 😌 😌 😌
 
sad će Švajcarska, vidiš kako se penje, Švajcarska dobija ove godone... 😌 😌 😌
Sad kad Švajcarska pošalje opet onog "plačljivog dečka" kao 2022.godine sa opet nekom pesmom "Dečaci ne plaču" ahahah i žiri bukvalno bude oduševljen i stavi ih u top 10 opet ili top 5 po glasovima u finalu hahah :D a od publike neki krompir ili 2 poena opet :D
 
Sad kad Švajcarska pošalje opet onog "plačljivog dečka" kao 2022.godine sa opet nekom pesmom "Dečaci ne plaču" ahahah i žiri bukvalno bude oduševljen i stavi ih u top 10 opet ili top 5 po glasovima u finalu hahah :D a od publike neki krompir ili 2 poena opet :D
Rekli su da šalju ženskog izvođača sa bržom pesmom ove godine, tako da ništa od pobede.
 
Uhh dobroo jee, bolje i to nego one njihove pesmice sa daće, dosta nam je više togaa želimo Švajcarsku sa nečim zanimljivim recimo kao 2005.godine.
 
Ma skočićemo kada budu sve numere izabrane i kada pobedi onaj ko treba da pobedi na PZE24, odnosno onaj ko bude imao najbolji nastup i sve u paketu.
Ako izaberemo Breskvicu onda verujem da cemo na kladionici tu i ostati, a možda ćemo i još lošije stajati poput Balkanike.
 
Nema teoriji o pobedi Ukrajine ne znam zasto se ljudi loze na njih u opste odlicna pesma kada bude izabrene sve pesme promenice se situacija ,
 
Neće pobediti Breskvica, ne znam ko uopšte o tome i misli i razmatra, ona može trijumfovati samo u slučaju da se desi situacija sa Markom Konom da joj ubace u žiri kao njemu kumove, prijatelj itd

Plus sumnjam da bi Olivera Kovačević želela nju na Evrovziji.
 
Breskvica je ove godine nažalost OT bend, ali kažem pobediće ako joj u žiriju budu bliski ljudi poput Marka Kona, bez takvog žirija ne može pobediti, jer će je suprotno takav žiri spustiti verujem dovoljno nisko da ne može pobediti. Konstrakta, Teya i Zorja mi deluju kao 3 jedina konkurenta za pobedu ovako na prvu loptu, dok ne vidimo naravno nastupe, možda tu iskoči još neko u prvi plan neočekivano :)
 
Nisko smo jer se očekuje pobeda Breskvice.
Ne verujem da je to zbog toga pošto sumnjam da to znaju oni koji uplaćuju

Verovatno je do toga da nijedna pesma ne zvuči na prvu kao da bi mogla da pobedi pa skoro niko ne uplaćuje na nas
 
Precenjena pesma, mada volim početak pesme i atmosferu. Nije da se ježim nešto preterano.
 
Ukrajina zasluženo trenutno prva. Pobjednička pjesma mi je bila 2. nakon Melovina. Obje odlične.
 
Back
Top