ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Ja stvarno ne razumem mozak koji je odlučio da treba da imaju stenu na sceni dok jedan nastup već ima stenu. Dobro je što nastupamo pre njih, naša kamenčina će prva izaći na videlo
 
Pevaj srpski rode, ipak ćemo biti veći kamenjari.
 
Aaa pa dobro nista specijalno nije nastup kontam mahom ce stojati kao na vidbiru, niti mi slike deluju nesto revolucionarno, po vasim komentarima pomislih da ce imati bolji nastup i da su makar sto se tice nastupa velika konkurencija.

Do duse za siroke mase imaju dosta komercijalniju pesmu od Srbije i melodicniju, ali nas nastup ce sigurno biti bolji u to nemamo sumnje.
 
Pa dobro sad, nije da smo uveli brend na stenu. :ROFLMAO: Meni nije isto konceptualno, tako da mi je ok.
 
Auuu iskopirali nam kamen!! Jerryna haljina he bolja, ceo styling + prop svetla+ vrlo koherentno

Tacno ce od nastupa zavisiti nijanse ko ulazi u finale i pobedjuje. Eto, recimo, Poljska mozda prodje u finale zahvaljujuci nastupu. Samo sam cekala da ga vidim kad sam procitala da su se Poljaci opametili posle dva flopa (postali mim) su platili Jerry Reeve za kreativnog direktora i Lukasa McFarlane kao koreografa. Reeve radio Kraljicin Platinum jubilej event ⚠️ nastupe Johna legenda, Mary J Blidge itd.

Nas rts i hrt godinama ostavljaju umetnicima da samostalno sprovode svoje ideje. I tri godine zaredom imamo srece. Meni su nastup i Konstrakte i Luke i sad Teye izuzetni ali zahvaljujuci njihovim timovima. Jes rts odresio kesu sad za maglu, suvi led i td. Ali da je pobedio neko drugi, Princ ili Breskva ne znam kako bi to sve izgledalo.

Isto tako HRT ostavio BL koji je ipak na samom pocetku karijere sam sve da radi. Misljenja sam da onog momenta kada je bio u vrhu kladionice pre Dore, HRT trebalo da mu obezbedi fondove, umetnickom direktora, najboljeg rezisera, koreografa i dizajnera. Ovo se desava jednom u 30 godina i trebalo je raditi pametno. Plasim se za ovaj nastup.
Jeste pesma najvaznija ali superiorniji nastupi ce dobiti vise poena i od televota i zirija.
 
Kako je Poljska bila flop prethodne dve godine?


2022. sasvim solidno 12. mesto i top 10 kod publike.

Prošle godine su mi imali ubedljivo najgoru pesmu i moje poslednje mesto, ali su bili u top 3 u polufinalu, 8. kod publike u finalu i pesma je postala hit. Bukvalno u top 3-4 najslušanije pesme na Spotifaju iz prošle godine. Knjiški primer apsolutnog maksimiziranja svakog atoma potencijala iz neke loše pesme.
 
Izvini a o cemu sam ja pisala, o nastupu ili pesmi? Govorim o nastupu, o onim smesnom photoshop elementima, vizualima vatre amaterski napravljenim. Pa jel se ceo internet i youtube smejao, daj, nastupi im postali mem. Napravili profil na instagramu sa svim ovogodisnjim pesmama na Escu sa efektima dva poslednja poljska nastupa, gromovima i vatrom zove se nesto kao: kad bi Poljska pravila nastupe ovo bi ovako izgledalo.
 
Last edited:
Back
Top