ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Nema šanse, Kalušu smo dali najmanje od svih država u finalu, dok su od svih pljuštali top poeni, od nas su dobili čitavih 7. :sneaky:

Nemam apsolutno nikakav odnos prema ovoj pesmi od početka, niti shvatam šta je to toliko fantastično u njihovoj iskadriranoj probi.
 
Nažalost,mislim da su sve veće šanse da oni opet pobjede.Mislim da će i kod žirija i publike biti u top 3, a za druga 2 favorita se možda raziđu glasovi žirija i publike.
 
I ja mislim da bi zasluženo pobedile, super je pesma i baš sam je zavoleo, ali šanse da ovakva pesma bude u top 3 kod žirija su ispod 5%. Neko 8-10. mesto kod žirija je realniji scenario.

Prilično sam siguran da će Hrvatska više da se proslavi kod žirija od Ukrajine. Mnogo je više jury friendly pesma. RTTD može da se pusti na stranom radiju, Tereza i Marija nikako.
 
Skontao sam da mi je Jerry vjerojatno najbolje odjeven/a učesnik/ca ovogodišnjeg ESC-a
 
sQrjY7U.jpeg
 
Meni njih dvije djeluju kao jedine predstavnice koje potpuno uzivaju u Eurosongu 😂
uvijek raspolozene, pricljive, nasmijane, druze se sa svima
 
Pa na momente ko da je poljska televizija radila nastup hahahahaha
Stvarno krindži
 
Bukvalno nista s nicim ne ide, onaj deo iz rehearsal snippeta je jedino sto valja, ako ljudi pored Ramonde na kraju kazu za ovo vau ovo je dobro, osecaj za ukus je totalno propao.
 
Pa šta se ovde desilo 😭 ja mislio ovo će mi biti najbolji nastup
 
Back
Top