ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Zanimljivo na probi za žiri im nisu skroz uveličali pod, pa se videle ivice i izgledalo je cringe. Ovo večeras sve top.
 
Samo ok nastup, ništa me nije impresioniralo. U svakom slučaju, i da prde na sceni proćiće u finale tako da ono... i don't care.
 
Nisu razočarale i volim što su mi u top 5. Nastup je lep, ali mi se čini da je možda sačinjen iz previše delova. Lepo je snimljen.
 
Samo ok nastup, ništa me nije impresioniralo. U svakom slučaju, i da prde na sceni proćiće u finale tako da ono... i don't care.
Prolaze u finale jer i da prde na sceni imali bi osmisljen nastup i za to
Nije kao da ratuju otkad su poceli nastupat na ESC, ocito nesto rade dobro kad su jedina drzava koja nikad nije ostala u pf
 
Prolaze u finale jer i da prde na sceni imali bi osmisljen nastup i za to
Nije kao da ratuju otkad su poceli nastupat na ESC, ocito nesto rade dobro kad su jedina drzava koja nikad nije ostala u pf
Ne sporim njihovo umeće da naprave dobar nastup, poslednjih godina su precenjeni itekako. Pogotovo od početka rata.
 
Udarali copy/paste + vide se linije kvadrati - kako ovo nekom moze da bude lepo i skupo lol

grojjhk.png
 
Nije dovoljno za pobedu u ovakvoj konkurenciji, ali je svakako bio lep nastup. Prvi minut je najuverljiviji.

Pesma je vrlo lepa. Bio sam ogorčen što se izdvojila kao favorit na samom početku sezone i osećao sam odbojnost, međutim sam je zavoleo i prirasla mi je srcu. Sad mi je već u top 4 i osim Ramonde mislim da mi je najslušanija evrovizijska pesma ove sezone.

Šteta što nisu poslali ovu pesmu 2022.
 
Moje pobednice polufinala 😍 najež do kostiju..Nisam najveći fan pesme ali su oduvale.
 
Tek sam juce videla da su nsm ukrali i more na podnom LED-u, ne samo stenu. Bilo je jasno da cemo imati more iz spota.
 
Jako lepo. S obzirom da sam i dalje misljenja da trebaju da nastupaju u vidu revijalnog dela, ne bih voleo da pobede. U suprotnom, ne bih imao nista protiv da pobede. Meni je ono sinoc bilo odlicno.
 
Back
Top