ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Meni je pesma lepa jel cela na ukrajinskom ili nisam prepoznao neki engleski? Kul nastup isto.
То је тај ексовјетски енглески...
Видео сам снимак како се Аљона просула по сцени и није ми добро од смејања.
Иначе су ми фаворити ове године, и ајући у виду да нисам чуо друго полуфинале.
 
Poslusao sam 5 puta mozda od juce i do sad sam mislio da nema engleski ali ipak ima 2 stiha u refrenu xd
 
Па да има, ја не бих ни сконтао да нисам видео текст.
 
Ovo je bilo bas, bas mocno. Na kraju sam i poslao glas za njih. Definitivno top 3 materijal.......a hipoteticki, kada bi pobedili, bilo bi veoma zasluzeno.
 
Штета што су наступали други у финалу, мислим да ће то утицати на пласман.
 
Ma sva sreća pa su nastupale druge, nabiju 200-300 poena kao od šale za svaki pesmuljak koji pošalju. Pobediće nažalost i oni vrlo uskoro...
 
Ja stvarno ne mogu da kažem ništa loše za pesmu, meni je za top 5. Ali je problem što mi zapravo ne znamo koji su trenutno realni dometi ukrajinskih predloga za ESC (koji su inače uglavnom pristojni i upotpunjeni jakim nastupima). I to je onda uvek problem jer se sada u obzir uzima celokupna priča, a znamo u kakvom s*a*ju žive nažalost.

Ne kažem da pesma nije motivisala glasače da pošalju sms, ali nisam siguran koliko i oni, a i (inače) upitni žiri mogu da reaguju bez nekakve sentimentalne pozadine. A takvo ocenjivanje nije uvek fer.
 
Ljudi, ova pesma je u viral 50 širom Evrope. Da li su glasali Ukrajinci za sebe ili ne nije ni bitno, sviđa se ljudima.
 
Ne kažem, pošteno skroz, sviđa se i meni. Nego mislim da će njihovi ovakvi plasmani uvek biti nekome trn u oku, a naročito u godini sa više favorita kao što je ova.
 
Ljudi, ova pesma je u viral 50 širom Evrope. Da li su glasali Ukrajinci za sebe ili ne nije ni bitno, sviđa se ljudima.
Pa da, ušla u viral zahvaljujući milionskoj dijaspori
 
Očekivano ubjedljiv tvt, kao što sam i govorio. Ako su prošle godine imali skoro 200, sad su morali 250+, jasno. I zasluženo, ali očit pokazatelj da će biti u top 5 još dugo
 
Rekao sam da će lošije proći kod žirija od Hrvatske, ovo jednostavno nije jury-friendly pesma, bar ne za neku pobedu.

Na kraju zaslužen top 3 za ovu odličnu pesmu i bravo za Džeri i Aljonu 💛🩵

Ipak, malo je zabrinjavajuće da su drugi put u tri godine prešli 300 poena publike…Mislim da će svake godine konkurisati za pobedu, ukoliko se nešto ne promeni.
 
Jao ovih mi je preko glave, kad god posalju iole dobru pesmu imace 300+ poena
 
Žao mi je što smo opet rupa na tepihu Evrope. Kao što je nekada želeo naš vrhovni vođa.
Odlične su bile, zaslužile su da im publika da makar 1p.
 
Bile su odlične i ne može se reći da je nezasluženo. Ali...
 
Sramota za srpsku publiku sto je ovim lutkicama jedina dala 0 smh trebala sam jos par poslati al bi mi bilo zao da uzmu taj jedan bod jermeniji

Krivim markus i martunis fanice 2011 godiste
 
Back
Top