Zorja

Данас је Зорја била у емисији "Кец на 11" и опет уживо певала. Каже да има позиве из Шведске и Хрватске да гостује поводом ЕСЦ.
Бошко очито обожава њено певање и често је позива у своју емисију. Представила је и нову песму.
Узгред, нешто касније је гостовала певачица која "има 4 песме у врху тренинга" али није ништа отпевала уживо.
Само кажем... 😎
 
Данас је Зорја била у емисији "Кец на 11" и опет уживо певала. Каже да има позиве из Шведске и Хрватске да гостује поводом ЕСЦ.
Бошко очито обожава њено певање и често је позива у своју емисију. Представила је и нову песму.
Узгред, нешто касније је гостовала певачица која "има 4 песме у врху тренинга" али није ништа отпевала уживо.
Само кажем... 😎
Baš te pevačice koje "osvajaju" trendinge zapravo ne znaju da pevaju uživo, ali valjda će se i to nekada promeniti.
 
Koliko je bila lepa i kao dete :eek::eek:
Kod ovog videa mi je jako zanimljivo to što je Mili i tad sjedio kao žiri u ovom takmičenju, a kasnije joj je bio mentor u zvezdama granda.
Još da je posle zvezda granda nastavio da joj radi pesme gde bi im kraj bio.🙌

Od trenutno aktuelnih njih mozda jednocifreni broj mozda zna da peva, i to uglavnom prilicno tanko

U srbiji se samo od matorih folkera ocekuje da zapravo znaju da pevaju lol
Priju sam slušala uživo, iznenadjujuće lepo peva, dosta je napredovala u tom smislu tokom karijere...
 
Jeste lepo ona peva, al ona zena najvise peva folk balade, ja je volim al izgubljena u prostoru i vremenu 😅
Pa ona bar ne šeta kroz stilove žanrove i uloge, ili šeta a ja ne pratim. To je njen pravac xD
 
Koliko je bila lepa i kao dete :eek::eek:


"@dzosnbgd9362

pre 2 godine
Zorja je već tada bila lider bez straha puna samopouzdanja koje su neki u takmičenju za ZG čitali kao uobraženost. Fantastično izvodjenje!"

Ovo sam napisao ispod ovog klipa pre 2 godine.
Već sam pisao da i u mom najbližem okruženju imam one koji ne vole Zorju jer je "prepotentna i umišljena". Zato sam ukazao na njenu "uobraženost" i u ovom nastupu sa 14 godina. Jednostavno, ona je takva. Iskrena i puna samopouzdanja što ljudi očito doživljavaju na različite načine. Napominjem da nikakve veze nemam sa porodicom i da sam Zorju prvi put čuo u ZG. Lažem, prvi put sam je čuo u Knezu kada sam zastao i ubacio neku siću ali tada nisam znao ko je.
Drago mi je da na ovom forumu ima dosta nas koji prepoznajemo pravu Zorjinu stranu.
 

"@dzosnbgd9362

pre 2 godine
Zorja je već tada bila lider bez straha puna samopouzdanja koje su neki u takmičenju za ZG čitali kao uobraženost. Fantastično izvodjenje!"

Ovo sam napisao ispod ovog klipa pre 2 godine.
Već sam pisao da i u mom najbližem okruženju imam one koji ne vole Zorju jer je "prepotentna i umišljena". Zato sam ukazao na njenu "uobraženost" i u ovom nastupu sa 14 godina. Jednostavno, ona je takva. Iskrena i puna samopouzdanja što ljudi očito doživljavaju na različite načine. Napominjem da nikakve veze nemam sa porodicom i da sam Zorju prvi put čuo u ZG. Lažem, prvi put sam je čuo u Knezu kada sam zastao i ubacio neku siću ali tada nisam znao ko je.
Drago mi je da na ovom forumu ima dosta nas koji prepoznajemo pravu Zorjinu stranu.
Ja lično nisam nikad pomislila da je prepotentna i umišljena.
 
Danas je Boško zamoli da za sledeći put pripremi da otpeva "Što te nema" a ona reče da je to otpevala u filmu (ne zapamtih kom) i bez zadrške otpeva odmah onako sedeći. (To je valjda ta njena "prepotentnost"). Nisam našao na jutubu tu pesmu iz iz filma ali našao sam ovu iz filma " Da li ste videli ovu ženu" uz učešće Vasila Hadžimanova u aranžmanu.
Ko nije poslušao, evo:

 
Danas je Boško zamoli da za sledeći put pripremi da otpeva "Što te nema" a ona reče da je to otpevala u filmu (ne zapamtih kom) i bez zadrške otpeva odmah onako sedeći. (To je valjda ta njena "prepotentnost"). Nisam našao na jutubu tu pesmu iz iz filma ali našao sam ovu iz filma " Da li ste videli ovu ženu" uz učešće Vasila Hadžimanova u aranžmanu.
Ko nije poslušao, evo:

E ovo je ono što bi ona trebala da radi, projekti u sklopu muzike za filmove, tu se zaradjuje dosta novca a ona u tome pliva kao riba u moru.
 
Meni je njena najbolja pesma "Lavine" pored Lika u ogledalu naravno. Sa ostalim pesmama se nešto nisam povezao.
Da je neka od trenutno popularnih pevačica otpevala lavine imala bi ogroman hit, ali naravno kad je u pitanju Zorja to ostane na 150k pregleda. Nikad mi neće biti jasno zašto je to tako...
 
Back
Top