8. Christmas Song Contest

Ja sam preslušao pesme i hteo sam da napišem komentare, ali ne bih sada da upadam dok je priredba dodele poklona u toku. :D
Vidim da ste napravili jako lepe poklone. A btw. ja sam prošli (mislim i jedini) put izvukao Anhela i koliko se sećam, napravio sam mu kratku video rekapitulaciju nekih najboljih godišnjih FSC pesama sa željom da ima još bolje plasmane. :)
 
@dezurni_posmatrac je dobio mene @Leo Cezar i mnogo mu hvala , prelepo je 🎅 🎄 🥳 💙 💙 💙 💙 💙

Na ideju jednog forumaša dobijaš ovu pesmu jer kako kažu, samo zicere i šalješ na fsc i uvek se proslavis 😂🥳🎶


Zatim ova pesma koja mi je favorit od onih koje si slao na CSC, pregledao sam listu od ranije, a ima je i u video čestitki, tj deo teksta: 🥳🎶✨


Evo video čestitke 🎄


I još jednom, Srećna ti Nova 2024.godina kao i Božićni praznici!!! Da ti ova bude najbolja do sada! 🤗❤️💝
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
 
Ja sam preslušao pesme i hteo sam da napišem komentare, ali ne bih sada da upadam dok je priredba dodele poklona u toku. :D
Vidim da ste napravili jako lepe poklone. A btw. ja sam prošli (mislim i jedini) put izvukao Anhela i koliko se sećam, napravio sam mu kratku video rekapitulaciju nekih najboljih godišnjih FSC pesama sa željom da ima još bolje plasmane. :)
Mozes u pauzi jer ce neke cestitke sada a neke posle 🎅

Znaci u tome je tajna Anhelovih plasmana ispod crte :ROFLMAO:
 
Vidim da nisam jedini koji je pitao Lea za pomoć oko poklona 😆 Mada moj i nije nešto, ali se nadam da će ceniti moj ručni rad i trud 😁
 
Back
Top