al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Samo se obukao ko prosjak, što opet nije toliki grijeh ko divljanje po Torinu i Twitteru
 
A ne sprdajte se sa takvim stvarima sad stvarno, mozda zena stvarno ima neku dijagnozu.
 
Dijagnoza: Uzdrmani ego

Pa upravo ovo. Šta mislite kako bi se ponašalo pola ovih estradnih pjevačica u Srbiji? Koliko mi se čini albanska mejnstrim estrada je slična srpskoj. Većinom ne znaju prihvatiti kritiku na svoj račun.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Samo da vam javim histerija odusevljenja na tviteru krenula. Cilj postignut, mnogi se pitaju zasto ovaj klip nije okacen na youtube.
 
Pritom ni ovo nije nesto da padnes u nesvest... Posebno što su ove štrckalice preglasne
 
Sad ako Albanci dozive debakl i ispadnu u polufinalu, odmah ce se vratiti na njihove narikace, ili mozda posalju neku njihovu shotu uz albansku tradicionalnu nosnju...:D
 
Ovo sve vise mirise, mogu reci slobodno, i smrdi, na debakl... 🤷‍♂️
 
Ne, ne samo se čudim da je top 3 na osnovu isečka. Navijam za nju i volim pesmu, ali budimo realni, imaju još posla a prvi je da se ona sabere.
 
Meni ovaj drugi isecak isto bzvz, nije mi poboljsao utisak 😅 sve to tanko deluje
 
Apsolutno, vikanje i urlikanje level pro. Bila mi je interesantna pesma na samom početku i mislim da je imala potencijala da bude bop, ali po do sada viđenom stanju, od ovoga neće biti ništa. Rekao bih da je i finale upitno.
 
Back
Top