223. FSC - Welcome back!

Ako ne Shouse, onda Bad Omens, ako ne ni to onda Battle Beast :D To je što je...
 
Battle Beast dobiva 84, a Bad Omens 90.​

Tp4lTai.png


Čestitke debitantu!!!
 
Jako mi je drago što je pobedila moja 12ica u finalu + što je to kolega debitant, čestitke Stefy!!! 😃⭐
 
HVALA SVIMA ❤️😭
Stvarno nisam očekivao, nisam uošte bio optimističan još od polufinala, još tokom prozivanja finalista sam bio skeptičan otprilike kao Konstry na ESC-u i onda sam prozvan poslednji i to je bilo takvo olakšanje. Mnogo mi znači ovo, pobedio sam sa pesmom koja stvarno jeste jedna od mojih omiljenih pesama od kako je izašla, malo je poznato da sam ja u stvari veliki rok, metalcore fan. Osećam se ponosno i počastvovano, pogotovo jer sam debitant i stvarno mi ovo jako znači. Stvarno, hvala svima of srca! ❤️

Organizaciju ću morati da prepustim nekom drugome, biće nadam se drugih prilika da ja organizujem 🥰
 
Cestitke pobedniku, odlicna pesma, ceo TOP4 je super i hvala svima za glasove za Milicu, super rezultat s obzirom na komentare.
 
Em mi je drago zbog pjesme, 7 bodova od mene, em zbog forumaša, otkad sam tu ne pamtim da je debitant samo došao i rekao dečki sklonite se da pobijedim, kurčevit potez moram priznat, čestitke 👏
 
Back
Top