11. FSC SPECIJAL - Welcome to Stojkoland

Alo stole nominiro sam 2 pjesme, bolje.da.si onu drugu al okk
 
STOLE DODELJUJE:


gllr2h0.png
Hvala Stole legendo! 🙌🙌

I mene zanima hoće li biti CSC ns kraju?
 
Bit će. Čeka se Miloš da nešto pokrene. Vjerojatno neće biti u ovom dijelu foruma.
 
@Vax'ildan Hvala na ovom priznanju, stvarno mi znači. I na prethodnom Specijalu si mi dao za Yurak i sada za Empty, hvala još jednom ☺️😇
 
@Erin Navan prije je bio dio Alternativna natjecanja. No, meni je bolje da bude ovdje kao dio specijala za kraj godine. Ali eto, ipak ništa od toga.
 
Christmas Song Contest će početi pre Nove godine, a Srbovizije pod tim nazivom verovatno neće biti već nekog drugog takmičenja.
 
Christmas Song Contest

S obzirom da je napokon došlo vrijeme i za CSC, prisjetimo se nekoliko zanimljivosti o ovom natjecanju.

CSC je pokrenut 2014. s idejom da bude u vremenu između dva Božića i kao posebni specijal. U njemu sudjeluju svi forumaši koji žele te je uvijek finale bez obzira na broj pjesama. Na prvome CSC-u je sudjelovalo 14 forumaša da bismo već kroz koju godinu došli na 24 forumaša. Prvi pobjednik je bio Djole89 s evergreenom Driving Home For Christmas. U 6 izdanja čuli smo 101 pjesmu sa božićnom tematikom.

Evo i top 3 svih dosadašnjih izdanja, a popis svih pjesama je u privitku.

CSC 1 (2014.)
1. Chris Rea - Driving Home For Christmas / Djole89
2. Train - Shake Up Christmas / Mislim ono
3. Brenda Lee - Rockin' Around The Christmas Tree / etica

Ukupno pjesama: 14

CSC 2 (2015.)
1. Michael Buble - Let It Snow / Tetsujin
2. Boby Helms - Jingle Bell Rock / Leo Cezar
3. Andrea Bocelli - Santa Claus Is Coming To Town / Mislim ono

Ukupno pjesama: 16

CSC 3 (2016.)
1. Kelly Clarkson - Wrapped In Red / Stole
2. Celtic Women - Carol of the Bells / Bettstonxale
3. Celine Dion - So This Is Christmas / Tetsujin

Ukupno pjesama: 24

CSC 4 (2017.)
1. Michael Buble & Idina Menzel - Baby It's Cold Outside / Tetsujin
2. Pentatonix - Mary, Did You Know? / Destroyer
3. Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone / Micky

Ukupno pjesama: 20

CSC 5 (2018.)
1. Razni izvođači - Srećna ti godina nova / euronik
2. Gwen Stefani ft. Blake Shelton - You Make It Feel Like Christmas / Leo Cezar
3. Tom Odell - Spending All My Christmas With You (Next Year) / etica

Ukupno pjesama: 12

CSC 6 (2019.)
1. Ben Adams & Morissette - This Is Christmas / Djole89
2. Jack Savoretti - Christmas Morning / etica
3. Bryan Adams - Christmas Time / Ro97

Ukupno pjesama: 13

Nadam se da će nas ove godine biti više i da ćemo imati zajedničko slušanje. :love:
 
Last edited:
Zaboravio staviti privitak. 😌
 

Attachments

  • CSC - popis pjesama.xlsx
    16 KB · Views: 32
Čeka se Miloš da pokrene drugi dio foruma. Leo će organizirati jer ja ipak ne mogu. Pa će on sve javiti. (y)
@libertà nema ograničenja. Samo mora biti božićna tematika pjesama i naravno ne mogu se prijaviti pjesme koje su već bile na CSC (niti kao coveri i sl.). To je to.
 
A inače ih ne rangiraš?
Ja ti kod mene mogu reći i ko dobija -16, i gde dođe moja pesma (po mom mišljenju, ofc)
Tj. moći ću ti reći, nisam još završila. Ali u principu i inače.

A ostali? Da li napravite ukupnu listu, ili pesme koje dobiju krompir, milosrdno ostavite u grupi 0+?
Kod mene ide ovako.
Prvo poslusam oba polufinala, otprilike ih podelim u tri grupe tipa dobro, onako i nije dobro. Zatim krenem da preslusavam jedno pf-u i usput rangiram; onda drugo i rangiram. To mi je preeleminarni rang. Onda krenem od 1. do poslenjeg (kako sam ih rangirao) da preslusavam i tu bude pomeranja. Tako za oba. Do tada preslusam najmanje 4-5 puta.
Zatim napravim ukupnu rang listu, da bih uporedio oba pf-a u direktnom okrsaju. Kako krene proglasenja finalista, tako zaokruzujem one koji su prosli i onda vidim gde se ko nalazi.
Uzivo izvodjenja iskljucivo mi sluzi kada sam bas neodlucan oko dve ili tri pesme, pa eto, to mi pomogne.
I, da. Iako imam favorite, nijednu pesmu ne favorizujem. Svaka pesma ima isti broj slusanja u pf-u, a onda i u finalu. Svim pesmama pruzam sansu da mi se dopadnu. Jedino kada sam bio na moru, tada sam suprotno pf-u, malo zanemario.
 
Back
Top