ESC 2024: Izbor foruma za najbolju pesmu

Wow 8/10 pesama su mi u forumskom top 10

12 Svajcarska
10 Hrvatska
8 Belgija
7 Ukrajina
6 Srbija
5 Spanija
4 Norveska
3 Francuska
2 Irska
1 Austrija

Cestitke komsijama, i da gledamo Priju u Zagrebu iduce godine.
 
Yeah, Norveška je peta!!! 🤩🙏👌👏😁 To mi je glavni utisak finala.
Azerbejdžanu 18. mesto nije tako loše - mogu da budem zadovoljan, kao i odličnim letonskim 14. mestom. Francuska je mogla malo bolje, ali ok. Italija briljirala!
Sve čestitke za pobednika, Pureta! Bio mi je prvi ispod crte (u polufinalu šest poena). Pošto sam u Hrvatskoj naredna tri dana, verovatno ću čuti dosta puta pesmu negde. 🙂

Iznenađenje mi je da @Pokahontas dao nulu Europapi u polufinalu! 😮 Je li tada bilo alkohola? 😉
 
Čestitke 👏

Ne bih ni proveravao tabelu detaljno da mi nije zapalo za oko da u njoj piše da je u finalu mojih 12 poena otišlo za Austriju a ne za Švajcarsku kako sam i glasao. Ne znam da li to menja nešto oko konačnih rezultata ili ne, ali čisto da bude sve po propisu 😇 Drugih grešaka nema, znači Austrija - 10p, Švajcarska - 12p 👍
 
Čestitke Lazanji na očekivanoj pobedi. Ostatak top 3 takođe skroz očekivan. Generalno su fini rezultati, samo je Holandija prenisko za moj ukus (mada je i to bilo za očekivati).
 
Sta mislite, kako ce Holandija proci kod srpske evroskepticne publike? A opet, bice deci zabavno pa ce izmoliti roditelje za koji glas 😂
 
Back
Top