hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Let 3 se slikao sa Putinovom glavom. Hehe Znaci nema vise ni trunke suptilnosti o čemu pevaju
 
Let 3 se slikao sa Putinovom glavom. Hehe Znaci nema vise ni trunke suptilnosti o čemu pevaju
Pa pazi čak i da nisu mislili na njega dok su pravili pesmu, tračevi oko toga su se toliko pročuli da imam osećaj da to sad rade samo iz inata. Bole ih briga.
 
Dragi članovi iz Hrvatske da li se slažete sa ovim napisanim?

"Yeah, but don’t forget that this is Croatia and we have %based voting, so the entry that does extremely well in televote will take the win. Let 3 is well loved band with 40 years of career and Croatian general public was calling for them to go to Eurovision for 20 years now. Harmonija Disonance (song Nevera) is preformed by ethno group which has never performed live nor anyone has heard about them before. They are also not a coherent musical group as they actually have 17 members which interchange as all of them have their own careers etc… So I think it is Let 3’s game to lose. I hope that Harmonija proves me wrong and serves a complete smash staging wise, but I doubt that that will be the case, while Let 3 has a looooot of experience."
 
ĆASKANJE - Hana Mašić ( :hr: DORA 2023 ): U Zvezdama Granda sam osetila veliku podršku

 
Last edited:
  • Love
Reactions: Mrm
Ma najpolitickija pjesma hrvatske na escu jos od dont ever cry, vukovi umiru sami i neba.
 
Pobrkao covek, mislio na Moju Stiklu :ROFLMAO:
Ocekujem duel Let3 i Harmonije. Nasi ucesnici Beovizije su mi tako malo inspirativni da Dora dodje bolja 🙂
 
Pobrkao covek, mislio na Moju Stiklu :ROFLMAO:
Ocekujem duel Let3 i Harmonije. Nasi ucesnici Beovizije su mi tako malo inspirativni da Dora dodje bolja 🙂
Baš ne mogu da se porede lol

Ali svakako da Hrvati mogu solidno da prođu sa Harmonijom
 
Izabrati Let3 koji će sigurno ispušiti najstrašnije umesto znatno konkurentnijih HD i Kedže bio bi level gluposti tipa 2003. kada je otišla Claudija Beni umesto Čarobnog jutra ili 2004. kada je otišao Mikulić umesto Noah. Zaista se nadam da HR zna šta radi.
 
Izabrati Let3 koji će sigurno ispušiti najstrašnije umesto znatno konkurentnijih HD i Kedže bio bi level gluposti tipa 2003. kada je otišla Claudija Beni umesto Čarobnog jutra ili 2004. kada je otišao Mikulić umesto Noah. Zaista se nadam da HR zna šta radi.
Kedžo je totalno bezličan, a za Harmoniju ćeš se uveriti kad budeš gledao uživo da to uošte nije to..
Moj osobni favorit je Hana Mašić, i ja bih nju izabrao, ali ako pričamo o nekom rezultatu, Let3 je sa najviše šanse da se izdvoji...
 
Kedžo neće podbaciti vokalno, to je sigurno, za HD ne znam, videćemo nastup. I meni je Hana treća najkonkurentnija opcija, no takve balade prolaze samo na našem tržištu.
 
Pesma mu zvuci kao nesto sto bi ispalo u pf MGP. Hrvatska bi mogla malo da iskoci iz svog sablona i posalje Let3, rizik je ali mozda se isplati. U svakom drugom slucaju, gledajuci zreb, velika sansa da bi opet zavrsili 11.

Najbolji rezultat poslednjih x godina im donela ona kic sizofrenija, sto ne bi i ovo ok proslo.
 
Back
Top