Ljubav, navika, panika

Zauzeta. 😋
Sem toga, razočarao si me, rekao si da ćeš me braniti, jer sam i ja tebe branila dok su te šutirali. Eto, ne uzvraćam na loš način, nije mi karakterna osobina.
 
Last edited:
Frustrira ponavljanje iste situacije sa razlicitim osobama. Negde se pravi opasna greska
 
Ako se Z. tripuje da bilo ko komunicira ili je komunicirao (davno proslo vreme) sa njim iz bilo kojih drugih razloga sem normalne komunikacije na forumske teme, pogresio je.
Pre sam smatrala da treba da se da podrska u nekim situacijama, sada sam neutralna.
 
Last edited:
Ja sam tako i skapirao i podsetilo me na moje dejtovanje pre trenutnog dečka gde sam imao utisak da nonstop nailazim na istu osobu i da se samo vrtim u krug ponavljajući iste obrasce ponašanja. I u suštini i bilo je tako, privlačili su me toksični ljudi i mislio sam da treba tako.
 
Kod mene je situacija takva da se jednostavno neke realne obaveze uvek na neki glup nacin isprece
 
Ako se Z. tripuje da bilo ko komunicira ili je komunicirao (davno proslo vreme) sa njim iz bilo kojih drugih razloga sem normalne komunikacije na forumske teme, pogresio je.
Pre sam smatrala da treba da se da podrska u nekim situacijama, sada sam neutralna.

Mislio sam da gajimo obostrane simpatije, ali dobro. Lakovjerna vaga :(
 
Back
Top