Loreen

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,522
Points
118
Dvostruka predstavnica Švedske i evrovizijska pobednica 2012. i 2023, Loreen, objavila je novu pesmu "Is It Love". Autori pesme su Dag Lundberg, Karl Ivert, Kian Sang, Loreen Talhaoui, Maia Wright i Rami Yacoub.


Lyrics video

 
Za neki španski magazin.. nimalo mi se ne dopada - ovih noktiju pod hitno da se otarasi!

F84aYzqWwAA4_yh
 
pa uopste joj nije losa ova pesma, meni je ok
 
Pa nije losa, samo su poneki predplaceni da je mrze
 
Pošaljite pesmu na FSC da vidimo šta može.
 
Pa nije losa, samo su poneki predplaceni da je mrze
E neka si ti open minded a svi ostali plaćenici.

Ovo jeste osrednja pesma nedostojna dvostruke esc pobednice
 
LOLEEN se slikala za britanski phoenix. Meni je ovo lol

Screenshot_20231110_164538_Facebook.jpg
 
Prošli put je negovala čubaka stil sa onom šumom striborova pod pazuhom. A sad je nabila ove bakandže i izbacila sisu
 
Izašao je kratki dokumentarac o Loreen na youtubeu. Govorila je o Euphoriji i Tattoo.


EUPHORIA je napravljena za muškog izvođača i ponuđena je Loreen. Ona je bila full skomirana što My Heart Is Refusing Me nije dobro prošla i nije imala želju vratiti se skoro na MF. Kada je poslušala pjesmu, rekla je da je to bilo to. Da je to ono kada osjećaš da je to tvoja pjesma. Snimila je pjesmu u manje od sat vremena što je kao jako brzo. Promijenila je akorde i druge stvari u pjesmi jer joj je muška verzija bila preintenzivna. Na kraju je izričito tražila sirenu na početku pjesme na što producenti nisu htjeli pristati. Ucijenila ih je da neće nastupiti na MF-u ako to ne učine. Oni su to nevoljko napravili i zaključili da pjesma neće biti hit zbog sirene (koji tjedan prije MF-a). Htjela je trenutak kao u meditaciji da stvori jak zvuk koji će neutralizirati prostoriju i energiju. Što se tiče samog nastupa - njena je ideja bila cijela i televizijska ekipa nije uopće kužila ideju i bili su protiv no kada su se posložile kamere, svjetla i ples onda su zaključili da bi to moglo biti jako dobro. Do zadnjeg trena su bili protiv da bude bosa, ali ona je ustrajala. Nakon pobjede, rekla je da je mislila da se više nikad neće vratiti na Eurosong i onda se dogodio Tattoo. Imala je isti osjećaj kao s Euphorijom. Intro pjesme nije sirena već neki taj glazbeni ritam. Kaže da su E i T jing i jang. Misterija i otvorena knjiga, tamno i svjetlo. Kaže da se sve to slučajno dogodilo i da nisu razmišljali uopće u tom smjeru.
 
Kida njena i prosla pesma it love slusam je redovno ovo zvuci isto mocno NAJBOLJI POBEDNIK ESC IKADA .
 
Back
Top