Sara Jo

Ako album bude relativno uspesan, mislim da joj je osigurana pobeda na tvt (osim ako se opet ne pojavi nesto poput Konstrakte). Ne bih da bude srpski Danny Saucedo.
 
Ne sumnjam da će se još više potruditi za PZE (ako odluči da se prijavi) i mislim da joj je put do esc-a praktično slobodan jer teško da će se pojaviti nova Konstrakta. Ako joj Breskvica bude najveća konkurencija ide lagano, Breskva mi nažalost deluje kao drvena noga na sceni..
 
Vrhunski spot! Pesma mi je i dalje ništa posebno, ali cenim eksperimentalost, kao i kod Emine Jahović poslednjih godina.
 
Moram da dodam što se tiče Sare da je šteta ako ne ekranizuje ostale pesme i veliki minus je to što pesme nije postavila kao videe već stoje na plejlisti samo, a naravno mora i više reklame za album. Rekao bih da je za prvi neki period poprilično neprimetan, doduše ima mnogo novih pesama i albuma
 
Ne vidim ni neku poentu da se album pusti odjednom tako da svaku pesmu isprati i video osrednjeg kvaliteta i budžeta kao što je Milica uradila. Sve je ono pristojno, ali sve se svodi na snimak u jednoj prostoriji, sa malo neke oskudne scenografije, tu i tamo neki plesač i to je to. Više volim kada s vremena na vreme naprave pravi spot sa osmišljenim scenarijom i efektima. Kada spreme te promotivne video klipove, obično posle ni ne snimaju prave profi spotove za te pesme.​
 
Konacno sam preslusao ceo album. Podelio bih pesme u 3 kategorije:

1. Meni najbolje pesme, i vokal i kompozicija. Supalj instrumentalni aranzman ovde mi ne smeta jer ga dopunjuje vokalni i sve je kao bombona: Glas, Sudar i Zar ne.

2. Bengeri bez benga: Zlo, U glavi, Divlja, Tako hodam. Ovo mi sve zvuci kao demo sa potencijalom. Ne moze benger da bude supalj. Ove bih sve da sam na njenom mestu pustio kao singlove ali bih za svaku napravio single version.

3. Nisam kompetentan jer mi se u startu ne svidja fazon: Privatni manijak, Zelim, Sandra Meljnicenko.

Sve u svemu lajtmotiv je 70% muzicki rastvor. Videi su joj odlicni, vrlo pompezni. Mislim da bi trebala ukljuciti u tim jos neke muzicke saradnike koji bi te pesme zaokruzili. I muskarcina mi je secam se na pocetku isto zvucala nedovrseno. Posle sam se navikao, ali stojim pri tome da pesmi nesto fali.
 
Spot za pesmu "Tako hodam" (Muzika: Slobodan Veljković CobyAranžman: Slobodan Veljković Coby, Godday, MBMTekst: Slobodan Veljković Coby, Sara Jovanović).

 
Koliko mi je krindž taj tekst...
 
  • Like
Reactions: FFM
Kada se neko toliko trudi da nas ubedi da je boli uvo za tudje misljenje... ... ...

Otisla mi je previse u poslednje vreme u Sajsi fazon.
 
Dobra pesma, svidja mi se harizma u spotu, al pukla je Saretina :( kao sto sam rekao kad je izasao album, sve je ok, ali hita nema...

Sto bi rekao Zeks - Vise srece drugi puuuuut...
 
I meni da slucajno nije iskocila ova pesma sa Mimi, ostao bi mi neprimetan Sarin album. Ova kolaboracija je super kao i spot. Ne bi bilo lose kada bi malo eksperimentisala za zvukom. Deluje mi da uopste ne izlazi iz svoje komfor zone i da joj to ne smeta.
 
Ko sluša Saru Jo pitam se.
 
Back
Top