Tijana Bogićević

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,251
Points
118
Tijana Bogićević, predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije 2017, objavila je pesmu "Umem" koja ja ujedno najavni singl njenog drugog albuma "Blizu" koji će izaći u ovom mesecu. Pesmu je radila Aleksandra Milutinović, dok se za produkciju, pored nje, pobrinuo Dušan Alagić. Ovaj dvojac je radio i na ostatku albuma koga će krasiti emotivne ljubavne pesme sa jakim tekstovima i raskošnim melodijama.​

 
Spot za naslovnu numeru albuma "Blizu"


Najava albuma sa isečcima spotova svih pesama: Blizu, Veliki prasak, Širina, Umem, Ponovo ljubav, Čujemo se nekad, Gotovo, Javna tajna, Razočarao.


Plejlista svih pesama

 
Nisam neki naročiti fan, ali moram da priznam da ima par lepih balada sa prethodnog albuma i tu se tačno oseti da je to njena komfor zona i to je skroz ok, tu dobro pliva. Dopali su mi se i dueti sa Milutinovićkom (taj naročito) i Kedžom. Inače, skoro sam slušao omiljenu mi baladu Ž.Vasića Samo moja i provalim da je potpisana ispod kao back vokal, a sećam se da me je uvek kopkalo čiji je to glas, jer je nekako baš ulepšao pesmu :)
 
Last edited:
Spot za "Veliki prasak"

 
Spot za "Razočarao"

 
Za savršen početak dana, savršenih 40 minuta kvalitetne live muzike. Snimljeno za dan zaljubljenih ove godine a bolji live sesasson dugo ali baš dugo nisam čuo. Kapa do poda za ove muzičare.

P.S. Na 11:01 pesmom ,,Razočarao", bukvalno me oduvalaaaaa a pesmu doslovno razbila vokalom na sitne komade. Prebrutlno koliko je dobro. 🫡🫡🫡

 
Last edited:
Tijanina pobednička pesma "Beogradskog proleća" - Krila od dima (muzika i tekst: Aleksandra Milutinović, aranžman: Aleksandra Milutinović i Dušan Alagić)

 
Tijanina pobednička pesma "Beogradskog proleća" - Krila od dima (muzika i tekst: Aleksandra Milutinović, aranžman: Aleksandra Milutinović i Dušan Alagić)

Nasla svoje prirodno staniste - prepusti medjunarodna takmicenja od renomea treznijim i trezvenijim kolegama iduci put, Ticoni
 
Video spot za "Krila od dima"

 
Nova pesma "Kad odem". Pesmu joj pisala Hristina Vuković, učesnica predstojeće PZE, a aranžman je uradio Darko Dimitrov.

 
Gitara Aleksandra Milutinović, violina Robert Bilbilov, ali prosek pesma ipak.
 
Voleo bih da ponovo uradi nešto kao Širina. Njen glas savršeno ide uz balade, ali mi je ovo baš dobar primer srednje brze pesme (Milutinovićkin deo mi čak malo kvari utisak).
 
Back
Top