Ljubav, navika, panika

Meni će uskoro biti 4 meseca u vezi sa najdivnijim likom na svetu, ja ne verujem da mi je ovako počela godina. Od prvog puta kad sam ga video sam znao da će to biti to i osećaj me (za sad) nije prevario. 🥹
 
Čestitke. U današnje vreme sve što predje prvi mesec, a ne ispostavi neku dijagnozu u međuvremenu, je odličan uspeh.

S druge strane, lik me friendzonovao i smuvao se sa drugim, a meni bi bolje stajao.
 
Ja sam bgm pre dva meseca proslavio dve godine veze 🥰 Prvo smo bili kolege na faksu, pa drugovi, pa prijatelji oko 2 godine, pa prijatelji s povlasticama (🫣) oko godinu dana, pa smo evo i proslavili dve godine zvanične veze ✨ Posle skoro 6 godina, ja nikad zaljubljeniji haha i nekako se svake godine sve bolje i intimnije znamo i sve se lepše slažemo.
 
Jel imate nekog iz proslosti zbog koga ste umrli pa vam sad raskinuti kao dobar dan, dva dana places, treci nista ne boli
 
Kod mene emotivno haotično, naravno. Shvatio sam da osećam nešto prema nekome ko apsolutno to ne zaslužuje. Odnos nam je komplikovan i nejasan. Ne znam da li sam toliko usamljen pa sam u kontaktu sa njim ili me prosto radi taj vajb koji imamo. Pritom je on u vezi i ne znam šta očekujem od toga, prvi put se nalazim u takvoj situaciji. Bili smo u kontaktu pre njegovog pomirenja sa bivšim, i sada smo ponovo, lol. Ne znam iz kog razloga ne mogu da presečem, već sam pokušao, trajalo je mesec dana (moje kuliranje). Drago mi je zbog vas forumskih srećnika 🫶🏻 mene kao da je neko prokleo hahaha. Posle 4 godine singl faze neko mi se svidi i upadnem u ovakav vrtlog bespotrebno.
 
Neće to izaći na dobro, maštati da će neko raskinuti da bi bio sa tobom nije ni zdravo, ni pametno. Završavaj tu priču i nastavi dalje. Moje neko mišljenje.gif
 
Neće to izaći na dobro, maštati da će neko raskinuti da bi bio sa tobom nije ni zdravo, ni pametno. Završavaj tu priču i nastavi dalje. Moje neko mišljenje.gif
Ma ja ne maštam, znam da tu nema nikakve perspektive. Samo mi on prija kao osoba i ne mogu to da prekinem tek tako 🙄
 
Meni se desilo prošli mesec da sam 'manifestovala' nekog, onda kad sam pisala da sam stalno pijana zaljubljena pa odljubljena. Ta osoba je bila u vezi, a nisam ni ja bila skroz sama, i privlačila me je na neki čudan način ali nisam nikad mislila da bi među nama bilo išta jer realnost je bila sa obe strane suprotna od toga. Mislim, 'ložila sam se' na tu osobu kao što bih se ne znam ložila na neku poznatu ličnost pa gledala intervjue, i tako maštala o tome kako je lep i privlačan. I odjednom mi se desilo da mi je mesec dana prvo samo lajkovao storije slike i to i bilo mi je čudno zato što pre nikad nije ali kao juhu, bilo mi lepo što je sad tako, ali opet slike sa devojkom tu, nerealno na bilo koji način da pomislim da bi nešto sa mnom hteo, kad mi se jedno jutro javio... bila sam se šlogirala kaže raskinuo nije u vezi već 2 meseca blabla i ja kao žao mi je bili ste lep par, pričam kao potpuno hladne glave i kao čovek, a ne kao osoba koja je maštala o njemu. Elem, dopisivali se jedan čitav dan, pa drugi, reko dobro - to je to, nećemo više. Kad mi se jednu noć javlja u 3 ujutru i kaže da ne može iz neobjašnjivog razloga prestati misliti na mene i da jako želi da se vidimo. I ja pala u trans zato što sam nekako iz igre i ludila ženskog maštala o njemu potpuno nevino, a ovamo u mom životu imam neraščišćena posla. I ništa, morala sam ga odbiti, nisam mogla da idem dalje sa njim jer mi je u glavi bila potpuna konfuzija i kao jbt šta sad nisam ovo očekivala... i eto. Mislim asocirala me ova libertina priča o čoveku koji je u vezi.
 
Ima ljudi koji preferiraju partnere koji su zauzeti, a neke s druge strane lozi kad su im partneri neverni. Dozivljaji romanticnih odnosa su jako individualni i ljude stvarno svasta radi. Ja znam jednu devojku koja je opsesivno zaljubljena u ozenjenog coveka, on je bukvalno pokupi kolima, odveze do parkica i vrati nazad, ali ona prosto uziva u toj patnji.
 
Ima ljudi koji preferiraju partnere koji su zauzeti, a neke s druge strane lozi kad su im partneri neverni. Dozivljaji romanticnih odnosa su jako individualni i ljude stvarno svasta radi. Ja znam jednu devojku koja je opsesivno zaljubljena u ozenjenog coveka, on je bukvalno pokupi kolima, odveze do parkica i vrati nazad, ali ona prosto uziva u toj patnji.
Svako prihvata ljubav kakvu misli da zaslužuje 🤷🏼

Ne osuđujem ljude jer sam i sam prošao kroz period prilično polupanih odnosa i zadovoljavao se mrvicama, ali je na svakom da se osvesti i preispita koliko zaslužuje, koliko može da pruži i kakav odnos želi.
 
Mom odabraniku i meni još malo pa pola godine i nikad mi u životu nije bilo ljepše. Putujemo zajedno, sportujemo zajedno, slušamo i komentiramo ESC zajedno...bukvalno soulmate u svakom mogućem smislu. 🥺
 
Mi gledali neka NF zajedno i ovog vikenda pogledali sve pesme i on imao komentare tipa neka pesma koja nije pobedila mu bila bolja ili nastup na NF bolji od spota, ja u fazonu hvala ti univerzume na ovom čoveku koji sve što je pogledao gledao sa pažnjom i još upamtio svašta. 😭 Mnogo mi je drago što ne gleda samo radi reda zbog mene, a inače nije fan.
 
Svako prihvata ljubav kakvu misli da zaslužuje 🤷🏼

Ne osuđujem ljude jer sam i sam prošao kroz period prilično polupanih odnosa i zadovoljavao se mrvicama, ali je na svakom da se osvesti i preispita koliko zaslužuje, koliko može da pruži i kakav odnos želi.
Tacno, takvo ponasanje moze biti i rezultat ponavljanja porodicnih obrazaca, traume, manipulacije, emocionalne zavisnosti. Kada je neko ukalupljen u toj vrsti emocionalne stimulacije verovatno mora proci kroz pakao da se oslobodi toga, a pri tom u paklu je i dok je u tome.
 
Nekada pomislim da li je svemu mesto reći ovde. Baš se zapitam da li bilo šta spomenuti od privatnosti, ali sam se ja sa ovim forumom tako srodio da ni nemam osećaj da prosipam to neznancima. Kao što rekoh situacija je komplikovana, mi nismo u vezi niti smo bili, a poznanstvo datira pre njegovog ponovnog ulaska u vezu. Niti volim da budem sa nekim ko je zauzet, niti da meni neko trpa prstiće tamo gde mu nije mesto i meša se u moje odnose. Čisto da se ogradim jer se možda moja situacija pogrešno shvatila, a to ne želim. Osećanja neka gajim, nisam ni sam siguran koja ali eto. Teško mi je sve to da procesuiram. Čak je i moj pokušaj distance bezuspešan kada imamo odličnu komunikaciju i prija mi njegovo prisustvo 😅 Ne znam nisam pametan šta raditi. Svakako znam da moram nastaviti dalje. Ima tu svega, preobimna je priča za forum a i znamo se neko vreme već, o nekim detaljima ne želim ni pričati ovako javno.
 
Realno nije to tvoja veza pa da se brines o njoj, ako taj ko je u istu je ne cuva kako treba, sta ima ti da se brines. Radi kako sto hoces dok ti prija, onda ces se vremenom oladiti i bar nece ti vise biti zao da se mislis sta bi bilo kad bi bilo.
 
Back
Top