Ljubav, navika, panika

Pa sad mi se senzori za red flag pojačali pa samim tim ne trpim budalaštine još u startu. 😂
 
Apropo one priče iz druge teme, iskuliraš mi poruku, ohladiš me i onda posle 7 dana kažeš da si u fazi pomirenja sa bivšim.. I izvinjavaš se, a 6 meseci nekoga zavlačiš i čuješ se sa nekim svakodnevno. Pa prelepo 😂 Završio je sa mnom svaku priču.
 
Apropo one priče iz druge teme, iskuliraš mi poruku, ohladiš me i onda posle 7 dana kažeš da si u fazi pomirenja sa bivšim.. I izvinjavaš se, a 6 meseci nekoga zavlačiš i čuješ se sa nekim svakodnevno. Pa prelepo 😂 Završio je sa mnom svaku
A cek, 6 meseci ste bili zajedno?
 
Nismo bili u vezi, ali jesmo bili u nekoj vrsti odnosa - kontakta.
Pa iskreno, meni barem je ro previse dugo trajalo a da nije preslo u nesto vise...
Ja da sam bio na tvom mestu ili bih se razilazio ili bi usli u vezu. Ali sad ako je tebi bilo ok u takvoj vrsti odnosa to je skroz legitimno
 
Pa iskreno, meni barem je ro previse dugo trajalo a da nije preslo u nesto vise...
Ja da sam bio na tvom mestu ili bih se razilazio ili bi usli u vezu. Ali sad ako je tebi bilo ok u takvoj vrsti odnosa to je skroz legitimno
Pa slažem se, nekako nam se kockice nisu poklopile, jedno vreme nismo fizički mogli da budemo zajedno, da ne idem u detalje. Svakako ne želim nikome biti opcija, a on je mogao ispasti čovek i drugačije objasniti situaciju. Ovako je samo pokazao ko je i šta je. Čudno mi je da pišem ovo na forumu, ali vi ste mi postali kao druga kuća 😂
 
Pa slažem se, nekako nam se kockice nisu poklopile, jedno vreme nismo fizički mogli da budemo zajedno, da ne idem u detalje. Svakako ne želim nikome biti opcija, a on je mogao ispasti čovek i drugačije objasniti situaciju. Ovako je samo pokazao ko je i šta je. Čudno mi je da pišem ovo na forumu, ali vi ste mi postali kao druga kuća 😂
Ma samo ti pisi, tu smo da slusamo.
 
Ja sam bio nezainteresovan i juce sam na dejt otisao cisto da prosetam novim sadom. Na kraju mi se lik toliko svideo da smo celu noc pricali, slagali slagalice i gledali sex i grad. Spavali 2 sata
Tako da ako ti se neko javi, izadji, mozda se iznenadis
Kakva onomatopeja u riječima 🥰🥰

Pa slažem se, nekako nam se kockice nisu poklopile, jedno vreme nismo fizički mogli da budemo zajedno, da ne idem u detalje. Svakako ne želim nikome biti opcija, a on je mogao ispasti čovek i drugačije objasniti situaciju. Ovako je samo pokazao ko je i šta je. Čudno mi je da pišem ovo na forumu, ali vi ste mi postali kao druga kuća 😂
Ali kako? KAKO si je to jedna vaga mogla dopustit?
 
Pristao sam da odem na piće na koje sam nedeljama bio pozivan. Inostrani barmen, stara priča. Sedim sam za šankom i dešavaju se zanimljive interakcije.
Epilog ćemo videti, al eto da javim da sam se pomalo iscimao iz umetnute komfor zone.
 
Što se tiče epiloga, ja sam nakon dva pića otišao jer je latino barmen bio u poslu i nije skroz mogao da se posveti ćaskanju već u momentima kad ima lufta. Pa da ne sedim bzv sam i gledam u neku utakmicu i foliram se kako sam zainteresovan, ja kažem da idem kući da obavim šetnju s psom kojeg čuvam pa nek se javi posle ako ne budem spavao.
Javio se kasnije da želi da dođe posle posla, ja sam rekao da je to okej. Do jutra smo bili budni, a sve je bilo onako romantique, ništa sirovo sve onako po ukusu, osećao sam se da mi se ugađa ko Mariji Antoneti. Trebalo mi je to, sad sam malo refreshovan.
 
Back
Top