Ljubav, navika, panika

Aplikacije i sajtovi su stvarno riznica ozbiljne psihopatologije, bili i ostali. Doduše, sada je sve mnogo drugačije nego pre nekih desetak godina + imam utisak da su ljudi mnogo otvoreniji i da lakše pristaju na upoznavanje. Znam i za super pozitivna iskustva onih kojih su imali sreće sa sajber dejtingom, ali ne mogu da se poistovetim. Više se i ne sećam svih bisera, ali bukvalno sam naletao na takve likove zbog kojih sam morao da deaktiviram profil i restartujem ruter, za svaki slučaj lol

Opet, to je nekad jedina opcija ako je manja sredina i ako nema prilike za poznanstvima uživo, ili kada je ljudima jednostavnije da tako uđu u priču iz raznoraznih razloga.
 
Ma dokle god kao zajednica udovoljavamo homofobima i njihovim odredbama između četiri zida, autohomofobi će se venčavati na silu i tražiti šemu sa strane itd. Mnogi nisu hrabri da uđu u neku ozbijnu priču jer kad postane intenzivan odnos onda im je i realan, a tu leži strah.
 
App su nužno zlo za nas. Doduše, ja sam prešao na Instagram , a ove zvanične batalio . Nije mi ni to pomoglo mnogo ali makar su ličnije - na neki način . Na kraju ispade da sam najnormalnije pederke upoznao na forumu, pa vi vidite kakva je ponuda
 
Kako ljubav u novoj 2k24? Dejtate li ili samo sapunjate ili ste sretnici pa kalemite ili vam kaleme?
 
I dalje imam problem da dejtujem, baš mi se ništa ne radi povodom toga.
 
Ono kad se ulogiras na dating app i vodis dubokoumne razgovore. Im in love
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ja pre dva dana: ne dejtujem vise
Ja danas: paaa, ipak idemo u Novi Sad na dejtic jedan maliiii
 
Poklonio sam mom dragom za Božić knjigu od Alana Votsa, moja omiljena knjiga ikada, i konačno je našao vremena da je pročita. Kaže da je uvrstava u knjige koje smatra da svi moraju da pročitaju, a ja kažem eto, zato što tako kaže, zato mi je dragi 🥰
 
Back
Top