rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ako se dobro secam, Konstrakta je pricala da ne dozvoljavaju puno blizih kadrova (ali ajde, to se vec pominjalo ovde). Ali je i Luka rekao nakon polufinala da nisu ispostovani kadrovi koji su dogovoreni na probama. Zato se pitam, da li ima malo i do Sveđana ili je nasa delegacija zaista do ove mere uspela da upropasti nastup. Prosto mi je nerealno… Sve i da nije do njih, da ne mogu toliko da se izbore za kadrove kakve zele. Kontam da je teze preneti tu emociju na veliku scenu, ali ovo je stvarno jako lose.
 
Na ESC se sve vrti oko para koje morate uloziti u nastup, oni navodno nemaju pare(tj nece), znaju da imamo dovoljno ok pesme za finale i to im je dosta i zelja im je samo da statiraju i da baba Duška seta po Evropi i glumi nesto
 
Pa svi recapovi su očajni, ne samo naš. Ovo je katastrofa, Lazanji ladno snimaju potiljak, Finci se vrte u krug, nas isekli na pola, gomila udaljenih i preširokih kadrova... Zlo.
 
Na ESC se sve vrti oko para koje morate uloziti u nastup, oni navodno nemaju pare(tj nece), znaju da imamo dovoljno ok pesme za finale i to im je dosta i zelja im je samo da statiraju i da baba Duška seta po Evropi i glumi nesto
Baba Duška je posebna priča. Išla na put u Liverpul sa onim dečkom prošle godine, tobož glumila podršku, sadila s njim drveće na pre partijima lol i šta sve ne, onda dođe i popljuje ga u emisiji na K1 televiziji zbog lošeg plasmana.
 
Pa svi recapovi su očajni, ne samo naš. Ovo je katastrofa, Lazanji ladno snimaju potiljak, Finci se vrte u krug, nas isekli na pola, gomila udaljenih i preširokih kadrova... Zlo.
Poljska zvuci uzasno, Irska je isterivanje demona, bolje da su ostavili onaj pocetak.
 
To sa novcem mi ne pije vodu. Uvek se mogu naći sponzori, sam izvođač može platiti ako želi, ali naš tim glumi neke moraliste i neće da prihvati novac. Ponekad stvarno odaju utisak kao da ih više zanima PZE, a da im Evrovizija dođe kao ekskurzija i odmor od našeg domaćeg festivala.
 
Najgore mi je sto ne znam kog da krivim za ovaj fail. Sudeci po Teyinim reakcijama mislim da je do Evrovizije, a ne do naseg tima. Jedini tracak nade mi je sto je Teya delovala zadovoljnije danas. Nadam se da ne cita komentare, i da ce se skoncentrisati na pevanje, ovo ostalo nije do nje.
Zato se pitam, da li ima malo i do Sveđana ili je nasa delegacija zaista do ove mere uspela da upropasti nastup. Prosto mi je nerealno… Sve i da nije do njih, da ne mogu toliko da se izbore za kadrove kakve zele. Kontam da je teze preneti tu emociju na veliku scenu, ali ovo je stvarno jako lose.

Mislim da niko ovde ne brani Šveđane i baš sve (konkretno ovde) svaljuje na RTS, ali to je naš emiter koji vodi priču, daje nacrte, dobije stand in, posle pregovara izmene i detalje. Doslovno su dobili gotov nastup koji im je Teya dala, a prethodno sa timom osmislila. Zamislite kako ti ljudi koji su osmislili originalni nastup (verovatno) pi*de gledajući ovaj edit.
 
To sa novcem mi ne pije vodu. Uvek se mogu naći sponzori, sam izvođač može platiti ako želi, ali naš tim glumi neke moraliste i neće da prihvati novac. Ponekad stvarno odaju utisak kao da ih više zanima PZE, a da im Evrovizija dođe kao ekskurzija i odmor od našeg domaćeg festivala.
Ma lazu bre.

Zabole ih, ESC im ekskurzija i cekaju da neko kao Konstrakta smisli mocan nastup od 5 dinara i to je to
 
Ma lazu bre.

Zabole ih, ESC im ekskurzija i cekaju da neko kao Konstrakta smisli mocan nastup od 5 dinara i to je to
Ali kada će se opet pojaviti genije poput te žene koji će imati moćan nastup sa peškirima, lavorom i stolicom?
Čekali smo 10 godina na top 5 plasman, sada ćemo 20 kako je krenulo. Znači 2042 smo opet u top 5
ceca-svetlana-ražnatović (2).gif
 
Niko nije garantovao vanserijski plasman, ali da se devojci ne omoguci da iznese svoju zamisao je stvarno tuzno. Neke zemlje su svojim izvodjacima izboksovale i dodatne probe dok ne ispadne kako su zamislili, RTS ne moze da natera organizatore da izmene par kadrova, ne me zezas.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top