rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
I tako ribrending propao, vracamo se nasoj Srbija na evroviziji kao burek u svemiru fazi jer nije nam bila dosta jedna decenija
 
Dodje im devojka sa gotovim nastupom i oni ga uniste lol

Cak se i Irska digla iz mrtvih i uradila nastupcinu a ovo poselo baba i deda nase ne moze nista da digne iz mrtvih.
 
Ja ništa sad ne kapiram. Zašto su uopšte sada izbacili ovaj recap, zbog ROW glasanja ili...? Teško mi je da poverujem da će ovi kadrovi kod većine pesama biti zvanični deo nastupa, jednostavno su očajni.
 
U ZG sledece godine Priju sa Joksinom pesmom, dijaspora miliona poena 😌
 
Mada nekad se znalo desiti da ubace recap iz proba znam da je 2004. Finac u recapu imao drugačiju odjeću nego u polufinalu.
 
Kada sam prvi put gledao Teyin nastup oduševio sam se kako je moderno i netipično za RTS iskadriran. Izgleda da većina tih kadrova sutra neće biti. Za jedan već znam da ga nema (onaj u prvom refrenu kada je Teya u desnom delu ekrana).
 
Vidim da je ipak utisak bolji sa ove vecerasnje probe, tako da ipak postoji nada.
 
Ali oni nikad nemaju para ni za sta lol

Ja ne znam ima li bednijeg javnog servisa u Evropim
 
Ali imati najgori reziju mozda na celom takmicenju je stvarno za medalju. Vise ne verujem da je do SVT-a
 
Ali imati najgori reziju mozda na celom takmicenju je stvarno za medalju. Vise ne verujem da je do SVT-a
Bukvalno su stavili gore snimke za ROW glasanje od onih koje su imali i mogli da stave. Ne znam sta ti tu nije jasno. 🤡
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top