rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Živo me zanima gde sav novac koji ovi građani daju državi (uključujući RTS) ide, obzirom da pogotovo u poslednje vreme cene na sve skaču. Zar ne bi onda trebali da smo ekonomski tigar, a ne mala zemlja ograničenih mogućnosti?

Srbija na PZE vs. Srbija na ESC
430rn7.jpg
 
Videcemo sutra sta ce I kako da ispadne, mozda poslusaju i promene. Ali sam kazes da isto vazi i za druge delegacije. Kako i zasto je to tako, ko to zna? Ali jedino zajednicko u svemu tome su Svedjani, tako da bih ja rekao da je ipak u njima problem.
Hteo sam da kažem da nije samo nama to problematično, ali brate mili valjda emiter ima nekakav manevarski prostor za izmene. Teya primetno nezadovoljna, a Duška i ekipa u fazonu sve je bajno.

Uostalom, mi znamo kako je nastup izgledao na PzE i kako je tako osmišljen preneo emociju na pravi način. Možda će sutrašnji u polufinalu na drugi način ili slično animirati one koji prvi put čuju/vide Teya Doru. Ko zna. Ali je primetno da neke stvari ne štimaju i da smo od ESC ready nastupa dobili nešto što je vidno slabije i to sve u režiji televizije koja svake godine svoje NF postavlja kao standard za sve evrovizijsko.
 
Ma mene nervira sto mi ovde drvimo istu priču 10 godina i ništa se ne menja.

Oni čekaju opet neku Mariju/Zeljka/Konstraktu koji se pojave jednom u 10 godina a do tada ladovima i plasmani u finale sa pola snage.

Ako su Hurricane sa nastupom od 6 dinara bile 15-e sta bi bilo da se ulozilo malo vise para. Da su makar naucile koreografiju? Lol da nismo imali jednu pisljivu prskalicu u refrenu.

Ramonda je pesma koju bi svaki kompetentan javni servis lagano u ovakvoj godini doveo do leve strane tabele. Ali RTS diletantni su uspeli da uniste jedan od najboljih nastupa na nasem NF ikada

Svaka čast stvarno lol
 
Mislim da mozda treba da stave moment sa laticama i narukvicama u recap.
 
Hteo sam da kažem da nije samo nama to problematično, ali brate mili valjda emiter ima nekakav manevarski prostor za izmene. Teya primetno nezadovoljna, a Duška i ekipa u fazonu sve je bajno.

Uostalom, mi znamo kako je nastup izgledao na PzE i kako je tako osmišljen preneo emociju na pravi način. Možda će sutrašnji u polufinalu na drugi način ili slično animirati one koji prvi put čuju/vide Teya Doru. Ko zna. Ali je primetno da neke stvari ne štimaju i da smo od ESC ready nastupa dobili nešto što je vidno slabije i to sve u režiji televizije koja svake godine svoje NF postavlja kao standard za sve evrovizijsko.
Duska je prva krenula da proziva Svedjane kako su stedljivi oko organizacije van scene i nastupa, tako da nzm otkud to da je sve bajno.
 
A inače RTS baš darežljiv. Cicije najgore.

Sutra bolje da ne prođemo, pa nek se ljudi pitaju kako smo od pesme koju su svi hvalili došli do ispadanja i ko je odgovoran za tako nešto.
 
Duska je prva krenula da proziva Svedjane kako su stedljivi oko organizacije van scene i nastupa, tako da nzm otkud to da je sve bajno.
Pa pričala je u uključenjima da sve prolazi sjajno i da je jedina zamerka puno dima.
 
Dobro konstatovali smo da nam je recap užas.... ako uđemo u finale (što je upitno), to će biti 16- 18 mesto i to je to... ako ne uđemo u finale, RTS se neće promeniti sigurno, a mislim da će zli jezici to iskoristiti i za povlačenje... Uglavnom, razočaran što drugu godinu za redom potencijal nije iskorišćen ni 50 %...
 
Pa nek se povuku. Bolje da ne učestvujemo nego da na PzE dobijemo lažnu nadu samo da bi je ovi u Takovskoj sahranili.

Pa da za koju godinu pevamo "diže se iz pepelaaaa"
 
Ja ne znam po kom kriterijumu mi vise treba da biramo predstavnika, sta je to sto se ne moze upropastiti. Jedino Konstraktinu harizmu nisu uspeli da s*ebu.
 
Pa pričala je u uključenjima da sve prolazi sjajno i da je jedina zamerka puno dima.
Pa to ti i kazem. To je bilo odma nakon prve probe. Tad jos nismo ni videli iskadrirano, a mozda nisu ni oni.
 
Sledeće godine šaljemo Željka Joksimovića, on je jedini dovoljno moćan da odjebe ove s RTS-a. Uostalom ima i svoju televiziju pa ovi ne moraju baš ništa, nek samo prikače svoj logo jer su punopravna članica evropske radiodifuzne unije
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top