ch Švajcarska 2023: Remo Forrer - Watergun

Najjača balada na takmičenju!!!

Mnogo lepo peva Švajcarac, pogadja temu, ali opet on će jedva otići u finale a tamo... Top10 barem kod žirija
 
Pa nema zirija u polufinalima 😅
Sta ako nekim cudom "zataji" ceo sistem prilikom glasanja (kao recimo (cini mi se ) od pre 3 godine na norveskom izboru) i eto zirija u pf-u. 🤔
Meni je on siguran finalista, ali sa zirijem ne bi bilo zime za njih.
 
LBdIaHp.jpg
 
Jako sam sretan što je prošao, bravo! ❤️ Vokalno je standardno razvalio, nastup je bio dobar, pjesma sjajna… stvarno nije bilo puno prostora za flop. Švica četvrti put zaredom u finalu, lijepo
 
Od kad je izabran sam vjerovao u njega, čak i prije pjesme, i nije me razočarao ❤
 
On mi liči na patuljka iz bašte. Iznenađen prolazom, al ne čudi me jer sam počeo pre neki dan da ga pevušim. Malo se brinem.
 
Očekivano, što se mene tiče, lepo je sve iservirao.
 
A bas je lepo otpevao veceras i nastup je fino izgledao. Ocekujem neku sredinu tabele za njega i top 10 kod zirija.
 
Drago mi je da je prošao, baš je bilo lepo i za gledati i za slušati.
 
Bio je odličan, SJB ga stvarno izvukla, ali on je vokalno pokidao. Drago mi je što je u finalu.
 
Ovaj dok je pevao smo vratili strim da vidimo Luku opet, kad je prošao ovi moji bili u fazonu "ko je ovaj" 😂
 
Ne znam da li mrzim što mi tik pred esc pesma počela da se mota po glavi, evo i od jutros.
Nema veze, patuljak iz bašte je bio na visini zadatka.
 
Ovo je baš bilo lepo i prijatno. Apsolutno zasluženo finale
 
Ovde mi je bilo obrnuto nego kod Norveske. Top 5 uz nastup, ali posle preslusane studio verzije mi je izmedju 6 i 10. Nastup je bio odlican, osetilo se da je Sasha radila, on je pevao odlicno, mozda da je tekst bio malo manje cringe, ali solidno u svakom slucaju.
 
Back
Top