ch Švajcarska 2023: Remo Forrer - Watergun

Sve je u rukama SJB, treba mu samo malo energicniji nastup, jer pesma ima dobre delove. Sad proverih, prosle godine 11 poena na tvt, bice gusto...
 
Bolji utisak nego ranije samo mi fali da nešto pukne u pesmi. Nadam se lepom performansu, može ovo u finale što se mene tiče. Dobar je vokalno, ima lepu boju glasa
 
Remo u Madridu

 
  • Like
Reactions: Mrm
Minipop

j4cmXqQ.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Lepo je zvučao u Madridu, ali mislim da ovo prosečnom gledaocu neće ni najmanje držati pažnju.
 
Ahaha ovo je haos, podseća me na Trampa... 🤣😂🤣

A inače ovaj nastup u Madridu.. Kako dobar frazirung... Odlično prelazi iz flaha u chest voice.. 🤩 On mora u finale.. Ovo bi moglo jako dobro da prođe, samo da se dočepa finala.. Uuuh kako fino namešta vokal...👌👏 Ovo će biti vrhunski...
 
Baš bi volio da uđe u finale, pjesma mi je jedna od najboljih ove godine, SJB bolje da izmisli neko čudo od nastupa, jer pjesma stvarno zaslužuje finale 🤞
 
Baš bi volio da uđe u finale, pjesma mi je jedna od najboljih ove godine, SJB bolje da izmisli neko čudo od nastupa, jer pjesma stvarno zaslužuje finale 🤞
Šta će čudo, šta može da bude čudo, mađiobičarski trikovi da nestaje iza zavese.. Ovo ne treba nikakve kerefeke jer ima vokal, ima inrepretaciju, ne treba nikakav cirkus. :)
 
Najavili su da ce biti sa njim 4 plesaca na sceni, nadam se da Sacha zna sta radi.
 
Šta će čudo, šta može da bude čudo, mađiobičarski trikovi da nestaje iza zavese.. Ovo ne treba nikakve kerefeke jer ima vokal, ima inrepretaciju, ne treba nikakav cirkus. :)
Da, eto upravo sam to mislio pod čudom, mađioničarski trik gdje se on nakraju u zeca pretvori 🙄
 
Po meni ovde ne idu plesači, ali dobro, videćemo..

Da, eto upravo sam to mislio pod čudom, mađioničarski trik gdje se on nakraju u zeca pretvori 🙄
A šta treba?
 
Ne znam, nisam SJB, nju pitaj, ali ako oćeš da samo stoji i pjeva u nekoj crnini sa crnom pozadinom, onda ne mora ni ići u Liverpool
 
Meni kerefeke ne trebaju, ja velim za sebe @Ro97 .. Ja prvenstveno vokal i interpretacije vrednujem, ne moram da se ponavljam, ja sam ti starog kova, što se festivala tiče.. 🙂
 
Sva sreća pa si nam još jednom to dao do znanja, nismo znali 🥵
 
Remo u Amsterdamu

 
Remo i Luka Hani - She Got Me

 
Opa, Remo će imati pirotehniku, dim i crveni vatromet koji pada sa krova.
 
Nakon one promjene kod Nizozemaca, djeluje mi da se njemu baš fino otvorio put za finale. Iako, opet, ne djeluje mi pjesma previše tvt friendly, nažalost
 
Mislim da je takva pirotehnika ovde potpuno nepotrebna, ali dobro...
 
Back
Top