ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Ужасна ми је песма на прво слушање, бућкуриш као 3 песме смиксане. Други пут ћу га можда слушати у полуфиналу.
 
Sanjao sam da je imao dosadan nastup 😭 Lepo je pevao, ali čak se i dosadno obukao (nosio je prugastu belu i teget majicu sa dugim rukavima i iste takve čarape i između toga baletski tutu). Nije imao nikakav prop na sceni i vizuali su bili crno-beli i ljubičasti. Svi su se smorili i završio je 12. 😭
 
Meni ovaj svajcarski predstavnik isti Hajdi u svajcarskim alpima. Samo mu jos fale deka, Petar i Klara.
 
Ok. Razumem da se bude drugaciji od ostalih, ali otici u neku krajnost.
Voleo bih da mi objasni zasto takav kostim.
Zao mi je, ali sa takvom oblekom ne bih voleo da sedne za tron, iako mi je pesma medju boljima. Lazanja se popravio i onaj stajling mi je prihvatljiv.
 
Šta kaže reddit:

Nemo is wearing an outfit made of pink and white fur (with matching fur boots!), and their main prop is a white circular platform two or three metres in diameter. It tips and pivots in all directions – Nemo climbs it, slides down it, dances on it, jumps off it – the whole thing is a showcase of balance, precision timing and codebreaking ambition.

Not something we’ve EVER seen at Eurovision before
 
Nek neko iz švajcarske delegacije uzme makaze i skrati ove roze dlake, kao što je Kraljićka 2016. odstranila ono perje sa haljine 😂
 
Dok se dvoje svadjaju treći odnosu pobedu! Dok se stonjak i tepih svadjaju pobedu odnosi teta Alyona i hrabri oklopni vitez Jerry Hell i odosmo u Liverpul ponovo heheheh :D :D ili (ne daaaaaj Božeee) u Torino :D
 
Back
Top