251. FSC - Sve boje sveta

Dodolendi, bilo je lepo u gostima sve ste super odradili! ❤️🥰
 
Uspeo sam da za godinu i po ostvarim na novom forumu vise pobeda nego na starom za 6 godina. Ovim ulazim u klub petostrukim pobednicima (3 na novom, 2 na starom forumu).

Hvala svima na poenima za Camila, ovu pesmu sam otkrio preko The Voice klipa (link na kraj posta), tacnije onaj nastup koji sam slao na uzivo slusanje. Odlucio sam da taj nastup posaljem za finalno slusanje posto sam svakako preko toga nasao pesmu, plus je bilo dosta negativnih komentara oko Camilovog glasa, pa nisam hteo da citam kmecanje o tome 5 minuta. Poeni su bas vecina bila ili top ili flop kao sto sam i pomislio da ce biti, dosta top poena, ali i dosta nula.

12 Mala, Margy, Endrega, Vax, Anhel
10 liberta, etica, Filhy, Majsta (izvini sto nisam verovao u tebe, volim biti pesimistican u takvim trenucima)
8 Tinte, whisky
7 sparkle
6 Replay
5 Destry
4 dracarys
3 cinque, Stefix, Djole, Petar
2 Boxy, Milos-S
1 Leo
0 - 18 forumasa (Medju kojim Ivana i Marko od kojih sam ocekivao sigurne top poene:mad:)

Ipak sam nekako na kraju uspeo da dobijem od svakog poena po jednom. Uopste ni u jednom trenutku nisam mogao predpostaviti da ce me Filharmonija progurati do pobede sa ovom pesmom, ali sam jako lepo i pozitivno iznenadjen.


Kakav put ka pobedi inace xd

Uf od 3 pesme koje sam jedva cekao da posaljem ne mogu niti jednu cak i da posaljem jos jednu boju, bas sam se smorio.

Hteo sam da preskocim ali me uhvatio FOMO pa sam uzeo dzoker i prijavio. Ocekujem ili top ili flop.

Komentari su onakvi kako bi i ocekivao da jesu nakon prvog slusanja.
Interesatno mi je sto je nakon ovoga @Mala poslusala opet pesme i izdvojila moju, u pravu sam bio da je trebalo vise slusanja xd

Vreme je da se samo-DSQ

Losi komentari, upitno je moje glasanje

Prokmecao sam do finala, super mada mi 12 ispala🫨

Na kraju prokmecio do pobede, ni kriv ni duzan xd Hvala @Petar sto je nagovestio da ide vreme za balade, mada mislim da je rekao power balade, a ovo je bila mirna balada.
 
Ali jbg, šta da radim kada si očigledno kod mene krenuo sa rubrikom "boje glasova koji mi jednostavno ne prijaju." :D:ROFLMAO: Mada je, i pored toga u oba slučaja "šetala" u gornjoj polovini pesama koje su dobile 0.
 
Jel su ključevi predati novom organizatoru ili nisu, da ne čekamo uzalud otvaranje teme... Trebalo bi da spavamo...

Cat GIF
 
Mi se nadamo da će biti pre nego što zaspimo.
 
Miloš treba da podesi i dozvolu za otvaranje teme, što ne znamo kada će biti. Mada, prijave predpostavljam da svakako ne bi počele odmah.
 
Back
Top