256. FSC - The 2010s

Bravo Destrinjo!!!! :love: :love: :love: :love:

Pobeda + 12 poena + sve, ma milina! Odlična pesma, ovako i ubuduće da šalješ da te zasipam poenima

Bravo i viskaro na debitantskoj organizaciji, sve je bilo lepo i na nivou!
 
Čestitke Destryyy u PF sam ti dao 7, ali do finala mi je utisak baš splasnuo pa je bila taman ispod crte za poene. Drago mi da te nisam oštetio!
 
Cestitke Destry. (y)
Ima da me uramis jer nisam imao prava glasa. Hahahah Inace, Ben lagano na 1. mesto, a Rudimental na 2. mesto.

Cestitke i whiskyju na odlicnoj temi i organizaciji. Bravo. 👏
 
Čestitke Destry iako nije bilo bodova,
Čestitke Po, moja 12 i pjesma koja mi je bila u uzem izboru i ne znam zas sam poslo linđu
 
Posebno mi je drago kad Destry pobedi zbog svih predivnih pesama koje je slao ranije i koje su nepravedno ili izvisile ili završile prenisko i zbog visokog 3. mesta na listi razmenjenih bodova za 2023. godinu. :love:
 
Bravo za top 3
Čestitke Destry, od mene 8/10p! Odlična pesma i odabir 👏
 
Najbolja pesma je pobedila! Kao pravi sedativ. Bukvalno za dlaku da dobije 12 poena od mene (u poslednjem trenutku sam prevagnuo između nje i Korejaca). U polufinalu je bila 12-ica. :)
A posebno mi je drago da je Destry ostvario pobedu!!! 😊

Sjajno veče! Hvala whisky za uzbudljivu finalnu priredbu i odličnu celokupnu debitantsku organizaciju. Prijao mi je baš ovaj FSC!
 
Cestitke Destry na pobedi, bas mi je drago :D Zasluzio si ovo jos davno.....a rekoh nedavno da ce doci ovako nesto i kao da sam manifestovao, sto bi se reklo :D

Cestitke i mojoj dragoj @Veronika na fenomenalnom debiju ♥️ Ты для меня первaя ♥️

Vidi se da smo muzicki na istim talasnim duzinama :D

Bravo i za @whisky jos jednom na fenomenalnom showu i svemu sto si prikazao kao organizator.
 
Finalno glasanje:

12 Shallou – Fading
10 Panic! At The Disco - Emperor's New Clothes
8 Run River North - Run Or Hide

7 Rubio - Hacie El Fondo
6 Ben Hazlewood - Paint Me Black ft. Mali Koa Hoodv
5 Kovacs - Mama & Papa
4 YONAKA - Bad Company
3 Lindsey Stirling – Shadows
2 AURORA – Animal
1 Clean Bandit - Baby (feat. Marina & Luis Fonsi)

😇
 
Ljudi ja sam u šoku potpunom. Nisam pobedio još od Februara 2019ste i ovo mi je zaista fenomenalan uspeh. Pre ovog FSC-a ja sam rekao da ću se povući i da je to to. Da nemam više motivaciju da učestvujem i da sve što pošaljem se nekako ljudima ne dopadne. Nije mi bilo ni do plasmana toliko koliko više nisam umeo da pogodim nikome ukus i sve što sam slao imao sam osećaj da je promašaj. Odlučio sam da se fokusiram samo na muziku i da pronađem makar jednu pesmu na fscu koja bi mi se dopala ja bih bio zadovoljan, i da se samo jednoj osobi ono što šaljem dopadne ja ću uživati! Sa takvim stavom sam poslao Shalou i Fading i evo pobedio sam po 7i put. Hvala vam svima osećaj je fenomenalan. Zaista vam hvala za podršku i što sam konačno uspeo da pobedim posle dužeg vremena.

Organizaciju prihvatam jer sam rekao da ću prihvatiti samo ako pobedim i eto to se dogodilo. Mada nemam ništa bukvalno spremno osim jedne teme i trebaće mi vremena malo da se saberem i da otvorim temu pa budite strpljivi samnom!

Hvala vam svima još jednom stvarno se neverovatno osećam!

Viski bio si genijalan! Baš mi je drago da sam kod tebe ovakvu pobedu ostvario!
 
Back
Top