256. FSC - The 2010s

Čestitke @Destry94! Odlična pesma!
I čestitke kolegi iz katedre @whisky na odličnoj organizaciji 🥰

Moji glasovi u finalu:
12p Yonaka - Bad Company
10p Burn The Ballroom - Kiss Me You Animal
8p Run River North - Run or Hide
7p Panic! At The Disco - Emperor's New Clothes
6p Shallou - Fading
5p Hunter - 4AM
4p Jonas Blue, Raye - By Your Side
3p Freya Ridings - Castles
2p Kovacs - Mama & Papa
1p Berenika Kohoutova - Dělá m stojky
 
Prvi post editovan, ako ne možete da otvorite excel, javljajte.
 
Bravo whisky za organizaciju, sve si fenomenalno radio. 🙌

Meni se posebno dopao odabir pesama, jer sam prvobitno očekivao da će biti znatno više poznatih pesama koje sam slušao do besvesti, a dobio sam mix pesama i izvođača za koje nikada nisam čuo. Baš jako izdanje :love:

Još jednom bravo i za Destryja!

Hvala svima na poenima za Auroru. Ko je nekim slučajem ne zna od ranije, neka je istraži - ona je pravi mali nordijski dragulj. ❤️
 
Dankešun svima na glasima, posebno Vaxu na 12, Milosu-S, Mrmondi i NSTS na 8 te ostalima na sici 💝💝

Od Destrija ocekujem neku rokacinu od teme jer imam pjesmu bas za takvo izdanje 🙃
 
Bravo Destry, čestitam na zasluženoj pobedi 😀
Čestitke whisky na odličnoj organizaciji 😀

Prezadovoljan sam plasmanom, drago mi je da vam se dopala pesma, hvala svima na poenima za Bena a posebno Djoletu, Destryu, Nemanji, Marku, Mrmu, Petru, Anhelu, Dracarysu i Majsti 🥰🥰🥰
 
Za kraj, hvala vam puno na pohvalama! Hvala puno i moderaciji koja je uvek bila dostupna za sva moja pitanja i nedoumice.
Moram da priznam da me je uhvatio stres na početku organizacije i strah da li ću uspeti da realizujem sve što sam za relativno kratko vreme zamislio, ali sve je krenulo nekako spontano i super je osećaj da ste pre svega vi bili zadovoljni, pa samim tim i ja. Moja pobeda je da vam se tema toliko svidela 🫶
 
Čestitke Destry, baš mi je drago zbog tebe 👏 Toliko si slao predobrih pesama u međuvremenu od poslednje pobede da si zaslužio sada ovo, iako je ovog puta za pesmu bilo "samo" 7p u pf i 4p u finalu, ali svakako zasluženo... 😇

Whisky bravo za prvu org bez greške 👏

Zahvaljujem se malobrojnim glasačima za Mayku, posebno Stoletu koji je i ovog puta udelio top poene (12p), prošlog puta je za Roshelle bilo 10p 😇 Doctor Who (6p), dodo i Storm (3p) i Filhy (1p) 😇👏

Odjavljujemo se uz Mayku i vidimo se nekada opet

 
Ljudi ja sam u šoku potpunom. Nisam pobedio još od Februara 2019ste i ovo mi je zaista fenomenalan uspeh. Pre ovog FSC-a ja sam rekao da ću se povući i da je to to. Da nemam više motivaciju da učestvujem i da sve što pošaljem se nekako ljudima ne dopadne. Nije mi bilo ni do plasmana toliko koliko više nisam umeo da pogodim nikome ukus i sve što sam slao imao sam osećaj da je promašaj. Odlučio sam da se fokusiram samo na muziku i da pronađem makar jednu pesmu na fscu koja bi mi se dopala ja bih bio zadovoljan, i da se samo jednoj osobi ono što šaljem dopadne ja ću uživati! Sa takvim stavom sam poslao Shalou i Fading i evo pobedio sam po 7i put. Hvala vam svima osećaj je fenomenalan. Zaista vam hvala za podršku i što sam konačno uspeo da pobedim posle dužeg vremena.

Organizaciju prihvatam jer sam rekao da ću prihvatiti samo ako pobedim i eto to se dogodilo. Mada nemam ništa bukvalno spremno osim jedne teme i trebaće mi vremena malo da se saberem i da otvorim temu pa budite strpljivi samnom!

Hvala vam svima još jednom stvarno se neverovatno osećam!

Viski bio si genijalan! Baš mi je drago da sam kod tebe ovakvu pobedu ostvario!
https://youtube.com/clip/UgkxbTKyWxLBptIvjFUoiiMmxoiq2N0FNOIw?si=hAqhjnft9-VTZUYe
 
Bravo @whisky za fenomenalnu organizaciju! 😃

Veoma sam zadovoljna svojim rezultatom i veoma sam srećna!
Treća u polufinalu i deveta u finalu! o_O Hvala svima na podršci Burn The Ballroom!!! :love:

Čestitke @Destry94 još jednom, tvoja pesma u finalu je zaista bila najbolja! 🔥
Radujemo se sledećem FSC! :D

(i na kraju....)
Cestitke i mojoj dragoj @Veronika na fenomenalnom debiju ♥️ Ты для меня первaя ♥️
Hvala puno, ljubavi moja. ❤️
I za mene si uvek prvi. ❤️
 
Hvala puno, ljubavi moja. ❤️
I za mene si uvek prvi. ❤️

d6b2555e46e0f6bfb70690ba7d825c1f.gif
 
Back
Top