257. FSC - Spektar Emocija!

Uskoro vam ostavljam eksel samo dok proverim još jednom da se sve uklapa. Proveravaćete i vi svaku kolonu a ako mi nađete greške praštajte!

Nadam se da ste kolko tolko uživali!

Hvala svima što ste učestvovali! Mi idemo na dug odmor!
 
Čestitke Ro!!

Ja zadovoljan sa 3. mestom, s obzirom da sam se plašio i za prolazak u finale, komentari su bili blagi užas xD

Hvala svima na glasovima, zahvaliću se svima ponaosob malo kasnije!

Čestitke @Destry94 na fantastičnoj organizaciji!
 
A taman sam se bila spremila da napišem da je podjednako važno da li je Leo izignorisao još ponekog. Ju, ovome se i nisam nadala, već sam mislila da ću van TOP10, kako je krenulo.
 
❤️

Leo, Leo, Leo, Leo, Leo
Ja te volim Leo
Takvog kakav si
prvaci-izmislila.gif
 
I za kraj, želim da se prezivam Smutny!
 
Super je što je pobedio moj forumski drugar!!! 😀🏆
Jeste da on uopšte nema ukusa, ali mlad je, naučiće. 😜;) Čestitke od srca! :love::love::love:
Pesma mi nikako nije legla, a kao je nešto što bi trebalo da mi se dopadne. Pokušavao sam više puta da joj dam šansu, ali ne ide - nula poena u polufinalu, nula u finalu. Malo mi vokal smetao, malo ta cela atmosfera. Verovatno je baš to bilo talično za Roa da je na kraju pobedio! 😀👏

@Destry94
Ove finalne tabele su fenomenalne, a priredba je bila ultra zabavna i hvala ti na tome. :love:
 
Cestitke @Ro97….ljudi ja sam odusevljen 6. mesto je odlican plasman za mene. Hvala svima na glasovima i drago mi je da vam se svidja “Little bit of love”…i hvala Tomu sto mi je doneo dobar rezultat. 😊
 
Čestike Ro na pobedi, pogotovo nakon xy drugih mesta u prošloj godini 😄 , čestitke i organizatoru takođe 😃
U top5 su mi čak 3 nagrađene pesme, dosta je xD
Najveće iznenađenje mi je sparkle jer tamo na oko 20-to glasanje je bila u poslednja 3 mesta i to nisam ni pratio više, i sada brojim ko je u top 10 i vidim i nju 😅
 
Cestitke Ro. Kao sto sam pisao ranije, ovo je pesma koja je kod mene dosta napredovala. 👍
Bravo i za dodoa sto se ugurao u TOP 10. Radujem se kao da je moja pesma.

Cestitke i pohvale za Destrija na plasmanu i za organizaciju.😀
 
Čestitke @Ro97 na pobedi!!! 👏🏻❤️
@Destry94 svaka čast na organizaciji, ovakvo predstavljanje poena je najbolje do sada, vredelo je čekanja! 🤩👏🏻
Hvala svim na poenima i na levoj strani tabele ponovo!! (dva peta mesta, i dva dvanaesta, i uvek preko sto poena, odličnoo)
iako sam se ovog puta plašio čak i da li ću proći u finale, ispalo je super, ja prezadovoljan! 🥳🥳🥳🪞
Ovo je bilo zagrevanje za nas, ali zato osvajamo pze24! 🪞🪞🪞
 
Čestitke Ro na pobedi, pesma mi se, naravno, ne dopada. Destri čestitke i tebi na super organizaciji.
Hvala svima koji su prepoznali kvalitet i udelili po koji poenčić za Inu. Inače, bila je planirana za dvojezični FSC, ali nisam ga dočekao. Nema veze, imam ja još dvojezičnih pesama.
Btw, ovo je prvi put da šaljem i pesmu koja je (bar delimično) na grčkom.
 
Back
Top