258. FSC - Risiko

Jao zaboravio sam da dodam pošto smo bili suprotna polufinala nije dobio poene, ali @cinque Fever Ray, može i Filhy da potvrdi, bio mi je na rang listi na 2. mestu. Nije se posrećilo isto polufinale za poene, al po ko zna koji put tvoji predlozi veoma slični mom muzičkom ukusu. ☺️
 
Prijava i glasovi organizatora:

prijav.jpg


prijav2.jpg


prijav3.jpg
 
Petar je po meni svoju najbolju pesmu ikada poslao na moj FSC! Od starta mi se baš izdvojila. Kasnije su mi druge pesme porasle, ali su se :by: PoP zadržali na 12 poena.
🥺❤️ Kakav kompliment. Drago mi je da ti se toliko dopala pesma, pa je još dobro prošla rezultatski, svi srećni.
 
Tek sad sam pogledao finalni program i bas bas je bilo zanimljivo. Mozda ovako deluje da se program oduzio (vidi se uticaj Sanrema ☺️😅), ali je bio zanimljiv i kvalitetan. Filhyju cestitam na tome i pogotovo sto je proslo sve u najboljem redu, bez greske i zalbi. 👍

Cestitike Stoletu na jos jednoj pobedi i drago mi je da sam i ja doprineo u tome (retko se desava). U najmanju ruku sam ocekivao da bude u TOP 5. Bravo.

Posebno cestitam Stormu na prvom TOP 10. Eto, kad se servira nesto drugo, a da bude ono sto tebe predstavlja, dodje se do uspeha.


Milos-S i Veronika vole se kao Grcka i Kipar. ☺️ I kao sto sam ranije pisao, drago i lepo mi ih je videti napokon u finalu (jos draze sto su mi upali u TOP 10).👍

Da se zahvalim mojim glasacima.
12p Shum
5p Mrm (napokon od suseda da dobije neki poen)
3p etica, ivana (u poslednje vreme cesto dobije neki poencic; lepo)

Posebna zahvalnost Zokiju sto je poslao Bosson - One in a million. Kao da sam je ja poslao. 😍 S obzirom da praktikujem da se ne ponavljam sa izvodjacima (a vec sam slao Bossona), tako da je ova pesma ostala uskracena da je posaljem, a bilo je mogucnosti.
 
@Tinte I meni je drago sto su ti se nase pesme svidele :love:

Inace, racunali smo nas dvoje jos prosle godine........muzicka kompatibilnost nam je 95% :D Tj. ta je brojka bila 2023. a sada je mozda jos i veca. Ako se njoj neka pesma svidi, prakticno je zagarantovano da ce se svideti i meni. I obrnuto, ako meni nesto ne prija...........izvesno nece ni njoj. I naravno, ona najbolje zna moj muzicki ukus a i takodje i ja njen.

A sustinski je isto, jedina razlika je u tome sta nam je "glavni stil" ali i pored toga, potpuno iste stvari volimo a isto tako potpuno iste ne volimo.

Najbolja stvar koju sam video u skorije vreme......i to na jednom drugom takmicenju gde smo takodje zajedno je komentar "Ovo da ne znam da je Veronika, mislio bi da je Milos". A i za mene je bilo komentara kako mi se kroz pesme vidi jasan Veronikin uticaj.

Ne bih ja tu nista dodavao posle, jasno je zasto je upravo muzika bila nesto sto nas je prvobitno povezalo a sve ostalo je vec posle islo svojim tokom ♥️

Moze i @Veronika sve ovo da potvrdi ♥️
 
Napokon nađoh malo vremena da bacim pogled na tabele i da se zahvalim svima koji su glasali za Reuben and the Dark.
12 Petar, EvilSmile, Destry, zeleni
10 Mrm, Shum, Endrega
8 dodo, Veronika
Hvala i ostalima koji su udelili manje poene.

A Filhuju čestitke na fenomenalnoj organizaciji, vidi se da je uložio mnogo truda i vremena i da se posvetio i najsitnijim detaljima. 👌
 
@Stole hvala ti na lepim rečima! ❤️
Tvoje ideje i organizacije su mi uvek bile velika inspiracija, pa ako sam i malim delom uspeo da se približim tom nivou, to mi je već sjajan uspeh. 😀
Možda si baš zbog mog truda sudbonosno i pobedio kod mene. 🙂
 
Čestitke Fifi na organizaciji, posvećenosti, trudu i radu. Sigurna sam da sam kao debitant imala najboljeg oragnizatora. Poklanjam ti ružu!
 
Molba za cenjenu gospodju da na FSC glasa iskljucivo za pesme koje joj se svidjaju. Niste u ziriju PzE, pa da morate da mislite na to da li je neka pesma za Evroviziju ili da mora da kalkulisete sa poenima da Breskvetina ne pobedi. Hvala lepo.
 
Molba za cenjenu gospodju da na FSC glasa iskljucivo za pesme koje joj se svidjaju. Niste u ziriju PzE, pa da morate da mislite na to da li je neka pesma za Evroviziju ili da mora da kalkulisete sa poenima da Breskvetina ne pobedi. Hvala lepo.
U redu, biće veselo :)
 
Čestitke Fifi na organizaciji, posvećenosti, trudu i radu. Sigurna sam da sam kao debitant imala najboljeg oragnizatora. Poklanjam ti ružu!
Samo da te podsetim da si pisala da te podsetimo da imas nesto da napises Filhyju kad se zavrsi FSC.
Ja imam jedan komentar za Fifija kad se ovo sve zavrsi tj jednu poruku samo me podsetite
 
Samo da te podsetim da si pisala da te podsetimo da imas nesto da napises Filhyju kad se zavrsi FSC.
Pa da, zadnja pesma koja je prosla u finale bila je moja, sa njegovom u duelu. Bilo ili njegova ili moja. I mislila sam da je moja mozda pesma bila zadnja u polufinalu a njegova prva ispod crte i da sam ga ja izbacila sto zapravo sam videla da nije tacno pa ne mogu da porucujem da je to karma zbog sale za 8.mart, a to sam zelela da kazem :ROFLMAO: :ROFLMAO: Ali je svakako napravio meni zanimljivu situaciju da cekam do samog kraja i jos to sa njim da budem u duelu. Pogotovo zato sto stvarno nisam mislila da cu proci. I hvala mu na glasovima koje mi je dao kao i Vaxu mada je mislio da je to Miloseva pesma 🫶
 
Meni si dala 12 to je neki znak.
E to mi je bilo bas drago. Jos uopste nisam znala kako da glasam u finalu al sam osetila nekako da trebam tvojoj dati 12. I bas mi je bilo drago. Mislim da je tebi najvise trebalo.
 
Super plasman na kraju 2. mesto, nisam baš očekivao tako visoko, doduše očekivao sam samo finale u ovoj konkurenciji.
 
Super plasman na kraju 2. mesto, nisam baš očekivao tako visoko, doduše očekivao sam samo finale u ovoj konkurenciji.
Meni iskreno nije bilo neko jako finale, mislim vecinu pesama ne bih slusala ne zato sto su lose, nego zato sto ja prosto ne slusam, izbirljiva sam. Ali tvoja mi je imala dubinu i umetnicki momenat i izdvojila se po meni.
 
Back
Top