258. FSC - Risiko

Filhy ne zameri ali pravila toliko iscrpljuju..Bukvalno čitam i toliko je sve zakukuljeno da me nervira 🤣 Super tema, kontam da nije teško shvatiti nego mi je sve zamršeno bespotrebno.
 
Ja sam zadovoljan svojim zadatkom

Tema je interesantna, sretno Filhy sa svojom prvom organizacijom 🙏
 
Već sam nekoliko puta probao da skratim, pa ne ide da se opet ponavljam. :LOL:
Mislim da je najbolje da zatražite zadatak, pa ako bude nejasnoća, razjasnićemo. Stvarno nije komplikovano.
A inače je tekst u prvom postu dugačak iz razloga što sam se trudio da sve detaljno pojasnim i pokrijem sve slučajeve (naravno da nisam mogao sve već koliko god je to moguće)!

No, nakon prvih skoro sat i po imamo 35 zatraženih zadataka i od toga osam uspešnih prijava. :)
Ima još dosta vremena tako da ne morate da žurite.
 
Slažem se, bolje je tražiti zadatak, pa tumačiti pravila. A tekst je dug zato što ima dosta primera i objašnjenja kod graničnih slučajeva.
 
Interesantna tema, svaka čast Filhy.
Ja poslao pesmu koja mi već dugo čuči na listi, par puta je malo falilo da bude poslata i evo napokon prave prilike. Videćemo kako će proći, nadam se bolje od mučene Odelly.
 
Nista ovde nije tesko, jedino sam pitao Filhy-a da mi potvrdi da li sam dobro razumeo svoj zadatak.
Pesmu sam nasao, pa ne bas lako, ali recimo da sam imao nesto sto je ispunjavalo kriterijume 🤗
Sto se mene tice jedna od boljih tema! 😍
 
Samo da kažem da mi nije dozvoljeno da učestvujem na ovom izdanju jer nisam glasao na prethodnom i brilijantnim moderatorima na forumu je došlo da malo fleksuju svoj autoritet.

Pritom, nije kao da sam bojkotovao glasanje ili bio neki namćor, već nisam imao struje u zgradi pa sam bio sprečen zbog okolnosti izvan moje kontrole, što sam i napomenuo bio u komentaru. Razumem da nije trebalo da ostavim glasanje do poslednjeg dana, ali nisam uspeo vremenski da se organizujem da sastavim poene i pravila su bila jasna da može da se glasa i taj dan uoči objave rezultata.

Baš sam nekako odavno krenuo da asociram FSC sa negativnim osećanjima i gorkim ukusom, kako zbog flopova, tako i zbog 2 diskvalifikacije. Svakako je samo igra i sporedna stvar, ali imajući u vidu koliko vremena uložim svaki put prvo da nađem pesmu a onda i da odslušam 40 drugih, jednostavno mislim da nije vredno da se više cimam.

Vidimo se svakako na ostalim temama 👋🏻
 
Last edited:
Ja sam kad sam video temu prolazio pored bara u kući, pogledao u flaše, video jedan broj na flaši viskija i odlučio se za taj broj.

I mogao da šaljem pesmu koja mi je prva na spisku pesama za slanje jer sam emotivno vezan za nju. Prvi put sam je čuo na jednom mestu, gde sam proveo jednu od najboljih noći u životu sa osobom koja mi mnogo znači. Rezultat je ovaj put nebitan. 💙
 
Kao ja što sam slao Tajabone kod Liberte, ali ostao u polufinalu, ne žalim - ponovo sam proživeo jedan Zlatni dan... i napravio klip od scena iz filma. 🥺

 
@Regulus
Žao mi je zaista što ne možeš da učestvuješ na prvom FSC-u koji organizujem, ali takva su pravila, nažalost. :( Dešavaju se takve stvari koja se tebi dogodila.
Mislim da to ne treba da te ni najmanje obeshrabri jer će ubrzo doći sledeće izdanje na kome ćeš imati priliku da se predstaviš novom pesmom. A inače je tako, naiđe neki loš period, pa nakon toga opet dođe dobar. Nemoj odustajati! 🙏
 
Da makar probamo da iole ishajpujemo FSC u eri evrovizijskih izbora. 😀

Pošto FSC ne čine samo pesme nego su naravno glavni forumaši koji ih šalju, red je da predstavimo svakoga od vas ko se prijavio sa nekim osnovnim statističkim podacima i najboljim rezultatom.
Krećemo u ovom postu sa prvim blokom, odnosno prvih šest prijavljenih.
Molim vas za veliki aplauz za naše sledeće takmičare!!! 👏 :D




FSC#100: Indila - Tourner dans le vide






FSC#224: Lara - Za nas






FSC#50: Lady Gaga - The Edge of Glory






FSC#244: Noa Kirel - Provoktivit






FSC#243: Falling in Reverse - Popular monster






FSC#233: Purple Disco Machine, Sophie & The Giants - In the Dark
 
Back
Top