258. FSC - Risiko

Ja ovo prvom moram detaljno da procitam, pa da analiziram, pa tek da odlucim sta cu i kako cu...:D
 
Imam flešbekove na pravila glasanja za Sanremo koji smo gledali tokom Korone, u organizaciji Filhy-ja. :( Josipa i ja smo vrlo teško ukapirali. @Tinte
Secam se.😅 Meni je ovde sve razumljivo.
Svakako je tema zanimljiva i mozda ovaj put lakse nadjem pesmu.
 
OMG ovo ću morati pročitati barem 5 puta. Pogubio sam se.
Inače, sretno Filhy!
 
Mislim da jedna pesma sa mog spiska odgovara zadatku, ali na organizatoru je da potvrdi, proveri biografije i sve ostalo. :LOL:
 
Iznenađujuće brzo smo našli pesmu, nadam se da se uklapa u sve kriterijume pošto je konkurentna
 
Jedan od retkih momenata da sam zadovoljan zadatkom + čak imam i pesmu koja odgovara svim uslovima i koju čekam da pošaljem već 20+ izdanja, ali mi to više nije to sada. Mislim da neću žuriti.
 
Dog What GIF by MOODMAN
 
Uh, bili ste baš vredni, rekao bih!
Ukupno je podeljeno 25 zadataka. 😀
U drugom postu sam ispisao preostale slobodne brojeve.
Ako sam slučajno nekoga propusio da nisam odgovorio, vičite! :D

Da ne bude samo nedoumice, gornji desni ugao označava samo vizuelno znak da ste dobili samoglasnike (A I E O U) ili suglasnike (upisani su samo osnovni). Ne znači da striktno samo tim slovima moraju da počinju reči u naslovu pesme. :)

Znači dobijamo dva zadatka?
Nema dva zadatka, svako dobije po jedan zadatak u kome treba da ispuni dva osnovna uslova: uslov teritorije i uslov početnih slova pesme. (plus obratite pažnju na dodatne uslove koji važe za sve)
 
Kako vam se dopadaju dobijeni zadaci? :)
Da li ima još nejasnoća? Dosta toga sam razjasnio u PP-ovima kod svih, nadam se, koji su imali dodatna pitanja.
Mislim da nije tako teško kao što izgleda na prvi pogled.
Kod jednog forumaša sam bukvalno bio u fazonu da je baš izvukao one najgore teritorije koje mu nikako ne odgovaraju. 😀 Bilo koji drugi zadatak mislim da bi mu više legao, ali on nije reagovao makar u PP-u.

Zanimljivo mi je da ste retko birali iste brojeve, odnosno samo kod šest prijava za sada sam morao da dodelim prvi slobodan naredni.
Za oko pola sata kreće ludnica sa vašim prijavama. Nadam se da ste spremni i da već imate svoje predloge koje će razmatrati selekciona komisija! :love:
 
Našao sam savršenog izvođača i još savršeniju pesmu, ali zbog glupog pravila da ne može da su bili više od jednom posle 133.izdanja mi propada ovo 😭😭😭 a zadatak koji sam dobio je užas, barem po mom ukusu su ti kontinenti užas
 
Dopada mi se zadatak i cekam da posaljem bombicu 😍
Zadatak mi je bas legao, tako da mislim da ispunjavam i vise uslova nego sto je trazeno 🤣
 
Ja na kraju skapirao da mi samo jedna pesma koju imam odgovara svim pravilima, a mrzi me da istražujem, tako da, ide didule!
 
Back
Top